See No Evil 2 (2014) odpad!

Takovou debilitu jsem už dlouho neviděl. Honění po lese ok, honění po hotelu ok, honění po nemocnici ok...ale tady to nebylo honění obětí, nýbrž že oběti byly vždy přesně tam, kde byl čistě náhodou zabiják. Vážně děsná kravina. Hlavně v některých momentech to vypadalo, že se zabiják pohybuje jako vánek, nikým nepozorován, přitom to byl dvoumetrový, 150kg vážící neohrabaný buldozer. Vážně hovadina. 2 %

Svatební cesta (2014)

Vcelku ucházející, plusem je kvalitní výběr herců, kteří nejsou úplnými nováčky a hlavně umí hrát. Mínusem pak to, že ač horor, tak zcela bez jakéhokoliv překvapení. Pomalý vývoj tomu moc nepomohl. Ale ano, z toho, jak moc hororový žánr upadl, se dá říct, že tohle patří k těm lepším filmům. 60 %

Unesení vetřelci (2014)

Přesně bylo vidět, o co tvůrcům šlo. Jenže tahle písnička o nalezené kameře je už tak ohraná, že to vážně není ani napínavé, ale už ani vtipné. Samotný příběh také mnohokrát ohraný, takže se dá hodnotit už jen zpracování - a to nikterak valné nebylo. Malé plus za docela slušné efekty, velké mínus za skoro Asylumovský výběr herců.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Rozhodně zatím nejpovedenější X-Men vůbec. Naprosto dokonalé propojení budoucnosti a minulosti. Skvělé obsazení všech X-Menů, tedy původních i nových. Kéž by i v dalších dílech byl stále skvělý Patrick Stewart, ale přecejen už je na něm věk vidět. Rozhodně jeden z nejlepších trháků roku. 95 %

Sex Tape (2014)

Z pohledu humoru jakž takž. Z pohledu obsazení Cameron umí mnohem lépe a Marshall zvládá jen jeden typ role. Příběh? Slabota - pouze jedna jediná, předem jasně daná dějová linie, a tím pádem i vtípky a gegy naprosto předvídatelné. Rozhodně jsem čekal mnohem více. 30 %

Likvidátoři (2013)

Yes! Možná totální kravina, ale za to pořádná stylovka. Paráda! Moc jsem si to užil. Prosím, více takových filmů :-) Rozhodně neváhejte ani minutu, pokud máte rádi akční nářez.

Nepřítel (2013)

Co tam sakra znamenali ti velcí pavouci?? A vlastně co to celkově bylo? Jak to skončilo? O co tam šlo? Nějaké vysvětlení? Ok, občas jsou záhady tahákem a důvodem, proč se nad tím zamýšlet (Lost), ale tato Villeneuveho slátanina tím vším vůbec nedává smysl.

The Ganzfeld Haunting (2014) odpad!

Ne, to vážně nešlo. V polovin filmu jsem začal po obýváku uklízet...až tak moc to bylo pitomé.

Resolution (2012)

Možná jako komedie by to bylo zajímavější. Dalo by se to do ní předělat vcelku snadno. Ale jako horor je to slabší průměr. A vcelku nuda. Hororů se točí desítky, ale přijde mi to, že je to čím dál tím horší.