Gangster Ka (2015)

Otřesná,nezáživně "odvyprávěná" a neucelená amatéřina.No a Čermák má charismatu jako ten poslední kompars z ulice.

1917 (2019)

Mendesův "Revenant" v 1.světové válce.Mistrovský kousek a další posun v oblasti filmařských technologií.(až na scénu v řece).90%

Peřinbaba (1985)

Já jsem strašně trpěl,ale opravdu strašně moc.(viděna verze v češtině)

Smolař (1965)

Námět není špatný,ale kdyby tam nehrál Funes,tak to asi vypínám po půl hodině.Scény s ním jsou to nejlepší z filmu.Není mi jasné proč byl Bourvil ve Francii tak oblíbený.Nepřišel mi ani sympatický a nebyl ani vtipný.Věřím tomu,že kdyby jeho roli hrál Pierre Richard,film by v mém hodnocení dopadl mnohem lépe.Přesto má film mnoho nezapomenutelných gagů a pozornost udrží.

John Wick 3 (2019)

Nechápu ty první nadšené reakce a reference jako "nejlepší díl trilogie".Jednoznačně jde o díl nejslabší.Tentokrát už mě bavila jen akce.Mytologie začíná být více a více nesmyslná.Pravidla se porušují a vznikají scény,které trilogii podtrhávají kolena.Celkově celé dění(krom akce) v Maroku byla neskutečná pitomina.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Dvojka má lepší scénář a režii nežli první díl a Michelle Pfeiffer ač vypadá jako Helena Vondráčková s pletí Michaela Jacksona,je tu výborný záporák.

U Zlaté rukavice (2019) odpad!

Texaský masakr,říznutý Mostem a filmem Holky to chtěj taky.To vše nechtěně karikaturní bez uměleckých invencí.

Terminátor: Temný osud (2019)

SPOILERY!Ne ne a ještě jednou ne!Nevyšlo to.To byla feministicko-emancipoidní igitka nebo co?A aby to nebolo politicky-genderově málo,nasereme tam chudáky mexické uprchlíky.Mnohými poplivaný předchozí Genisys dopadnul podstatně lépe.A hlavně mě nenudil.Už z trailerů mi bylo jasné,že to bude na hovno....a bylo.Potom to šlo do kin a objevovali se víceméně pozitivní reakce.netuším proč,ale vidím to na trávu.Psalo se o výborné ženské sestavě.A ta byla jako kde?Jediný kdo by stál za zmíňku byla Sára,ale vzhledem k tomu,že v první polovině přehrávala a vůbec jsem to babičce nevěřil,nebyl jsem ve finále spokojený s žádnou postavou ve filmu.Co se týče děje,bylo to opět to samé jako v 1,2,3.Zlej T honí vůdce odboje a hodnej T ho chrání.Tady ještě přibyla "poloterminátorka" ala Van-Damme v Univerzálním vojákovi a přišlo mě to neskutečně debilní.Celý ten nápad o vylepšeném člověku...a to její neustálé odpadávání a dopování se vším možným...,no tahle má chránit budoucí vůdkyni?!No a samozřejmě vzhledem k současnosti musela nutně být vůdkyně odporu žena-mexičanka.Nevýrazná a nudná postava.Divím se,že nebyla lesba,ale určitě byla Bi.Jen jsem čekal,kdy si to rozdá s Grace,která na ženský stopro byla.Jen jaksi na ty hrátky nebyl čas,jelikož byla věčně v prdeli indisponována.A nebo to možná bylo moc explicitní,vystřihli to a dočkáme se toho až na BD v bonusech.No a Arnold ve srubu s rodinkou...tvl to jsem nedokázal rozdýchat.Ještě debilnější než "poloterminátorka".Jo a triky taky na hovno...možná tak před dvaceti lety...Scéna v letadle a následně pod vodou mě donutila vzdychat,trpět a zároveň s láskou vzpomínat na Genisys.No a ještě tu máme akci a světe div se,ona stála také za hovno.Dalo se to ještě v úvodní velké akci v továrně.Grace tam sice skákala jako Jim Carrey v Masce,ale bylo na co se koukat.Následná honička v autech však již byla špatně sestříhaná s mnoha detailními záběry a tudíž nepřehledná.Takže objektivně za slabší tři *,ale jsem nasranej,takže dávám o jednu méně.Jde jednoznačně o nejhorší díl série.

Král (2019)

První hodina vypadá jako epizoda z historického nudného seriálu.Déle jsem nevydržel,takže 2* za první hodinu.