Obušku, z pytle ven! (1955)

Pro mě prostě pohádková klasika. Pešek je naprosto dokonalý ve své roli. Roztomilý obušek se svými triky na svou dobu a notoricky známá písnička :)

Finch (2021)

Mě se to líbilo. Tom Hanks, robůtek i pes. Apokalypsa je vyvedena výborně. Naprosto povedený, leč kýčovitý, filmík do nepohody. Nečekejte akční sekvence, jen blížící se nějaký to tornádo.

Hotel Transylvánie: Transformánie (2022)

Hotely filmové mám tuze rád. Ani čtvrté pokračování nedělá této sérii ostudu. Ano, pravda. Děj je malinko slabší, Ale bavil jsem se jak u předchozích dílů.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Velice jsem se těšil. Převelice! A mé těšení nabylo na více než na spojenosti. Polovina snímku se pohybovala tak na čtyřech stupních, ale jak přijde krásný "zvrat", tak to vyšplhá na pátou metu. Tom Holland je jeden z nejlepších Spidermanů a umí prostě hrát. Je to prostě nová herecká generace. A Giacchino také odvedl kvalitní práci.

Večerníček (1965) (pořad)

Mé dětství....prostě nostalgie jak ty největší vrata!

Hulk (2003)

Čekal jsem mnohem více, více. Tohle je jen podprůměrná pohádka pro děti. Navíc digitální efekty dosti nevýrazný.

Proud času (2003)

Tohle natočil Richard Donner? Vždyť to vypadalo jak z televizní tvorby Hvězdné brány. To je omyl!

Když draka bolí hlava (2018)

Neuvěřitelné utrpení! Slováci mluví česky a Češi zas slovensky. Božského Káju mluvit slovensky je horší poslouchat než Andrea, který zas se učí mluvit česky. Rekvizity a kostýmy zas ukradeny z kontejneru u Tesca a filmový divák se směje, bleje a zběsile kroutí hlavou.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Mělo to býti velkolepé. Parádní digitální podívaná... mě z toho utkvělo jen - "Thiis is Sparta".