Temný případ (2014) (seriál)

Nemám ráda seriálové detektivky. O to víc mě překvapilo, jak je tohle dobrý. Rozhodně za to může i dobré herecké obsazení. Dobrá kamera a střih (místy mi to připomínalo Twin Peaks)... A taky, jak sakra udělali z Woodyho takovýho mladíka? :)) Líbilo se mi to, protože to nebylo utahaná, myšlenkové pochody byly vesměs jasné, i když ne všechny pokládané na zlatém tácu. Nějaké to životní a vztahové drama. Rozhodně velké plus za to, že nenatahovali poslední díly (umím si představit, že by to šlo udělat ještě na pár dílů, abychom byli napjatí, kdo že je ten vrah, přežijí-li zranění atd).

Na hraně zítřka (2014)

Jestli nás někdy napadnou mimozemšťané, zavolejte Tomovi Cruisovi... Né, vážně. Originální mimozemšťané, poměrně originální pojetí příběhu a konec umožňuje poměrně hladce navázat na další díl (pokud je Cruise nyní Omega).

Úsvit planety opic (2014)

V kině super podívaná. Dokonce jsem zapomněla, že to má první díl, který jsem též viděla v kině.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Je to doják. Ale docela jim to člověk i věřil a vžil se do toho.

Pianistka (2001)

Musím se přiznat - tohle jsem vážně nečekala. A nevím, co si o tom myslet. Spousta nejednoznačných náznaků ohledně sexuálních úchylek profesorky a i jejího studenta... vlastně všech.

Deník nymfomanky (2008)

Po zhlednutí jsem si říkala, aha a kde že je teda ten film?

Rozvedený se závazky (2010) (seriál)

Zatím jsem viděla jen pár dílů, ale je to zajímavě pojaté. Pokud máte rádi suchý a sebeponižující humor ukazující, jak žalostný váš život je, tak si to zamilujete ;-)

LEGO® příběh (2014)

Viděla jsem to v čeština a stejně si myslím, že je to super (ale rozhodně ne hit roku 2014, jak někteří tvrdí). Opět se s tím fakt vyblbnuli.

Frajeři ve Vegas (2013)

Pohodová komedie s dobrým hereckým obsazením. Akorát zápletka chybí.

Špinavý trik (2013)

Chybí tomu tempo a ostrovtip, jinak by to mohl bejt trhák.