Ta druhá (2020)

Shlédnuto s rodinou při vínečku a to filmu pravděpodobně nahnalo nějaký ten extra kredit. Každopádně to byla moc vtipná komedie.

Ils (2006)

Jako příběh je to velice zajímavé, ale film je to spíše slabší. Přímočarý děj a film není strašidelný. I když jsem vlastně ocenil onu záhadnost, kdy skoro až do konce nebylo jasné, zda jsou to lidé a nebo nadpřirozené bytosti.

Krotitelé duchů (2016) odpad!

Na úvod musím říci, že něco vtipné ve filmu skutečně bylo, ale to se snad podaří každému idiotu. Prostě jen další politicky korektní, nezajímavý a naprosto zpackaný remake velkofilmu. Nelíbí se mi jak zde tvůrci znásilnili nejen klasiku Krotitelů Duchů, ale také mého oblíbeného herce Chrise Hemswortha a udělali z něj natvrdlého ubohého ňoumu. Až se divím, že jsem film dokoukal do konce. Nicméně mi při sledování bylo místy trapně i za herce samotné. Jak se tohle vůbec mohlo dostat ven?

Avengers: Infinity War (2018)

Vše co se do teď odehrálo poctivě budovalo atmosféru a směřuje k tomuto mistrovské dílo. Za předpokladu, že člověk zná celý děj i okolních filmů z marveláckého vesmíru a zvládl si díky nim vybudovat vztah k jednotlivým postavám, si užije nevídanou podívanou po akční i emoční stránce. Abychom si rozuměli, film jsem stihnul shlédnout již potřetí a nadšení neupadá ani teď, ba naopak (a to se mi zatím stalo jen u pár filmů které bych spočítal na prstech). 100% jak vyšitých a teď už zbývá jen rozlousknout jak si povede Endgame.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Neuvěřitelné, Napřed se mi seriál docela líbil a viděl jsem +-10 celých episod. Pak mne začal seriál nudit a v televizi jsem se mu spíše vyhýbal a teď to ve finále přerostlo v naprostou nenávist k seriálu. Nemohu ho vystát a nejradši bych dal odpad i když si nejsem jistý, zda by to bylo fér. Hlavní postavy jsou neuvěřitelně nesympatické, snad jedině s výjimkou otce rodiny.

Znovu 20 (2015) (seriál)

Přiznávám, že moje hodnocení nemusí být úplně objektivní, jelikož jsem seriál jen několikrát zahlédl v televizi a vlastně nikdy nedokoukal celou episodu. Ale i tak se cítím způsobilý tento seriál, který je absolutně neschopný mne jakkoli zaujmout a přijde mi jako jakási ubožejší verze sexu ve městě ohodnotit.

Krutý a výjimečný (2014)

Obrovské překvapení. Námět je zcela jedinečný a způsob postupného poodhalování výborně zapadá do rovnice. Na konci dokonce ukápla i slzička. Bravo

Nebezpečné lži (2020)

Jakýsi černošský thriller a horor vůbec ne. Má to zajímavý nápad, ale nemá to žádné kouzlo a tak se jen velmi těžko dá soucítit s hlavními charaktery a nebo se do nich vžít. Napínavé to nebylo to nebylo snad skoro vůbec a vyvrcholení příběhu zůstalo také při nejlepším průměrné a tak nemohu hodnotit lépe než 40%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Já jsem velký fanoušek filmů se zombie tématikou, ale tohle mne teda nebavilo skoro vůbec. Lidé často odkazují na první sérii, jako to nejlepší ze seriálu a já musím říci, že jsem měl co dělat, abych se tím prokousal. Jistě není to špatné, ale na něco o čem se všude mluví, je to obrovské zklamání. Natahovaný příběh až hrůza, nudné dialogy a navíc to není skoro vůbec napínavé. 55% +-. PS: nehodlám v seriálu nadále pokračovat.