The Spirit of Christmas (1992)

zajímavé, hippymanův odkaz mi nefungoval, tak tady je nový, fucking quality, but fucking good :-)

Šok (2005)

nic extra 50% nechápu ta vysoká hodnocení...

Pátek třináctého 2 (1981)

Před nějakými osmi lety, když jsem prožíval éru Pátků třináctého a neustále omílal těch pár dílů co jsem měl na VHS, strašně jsem si dvojku přál, ale nebyla k sehnání. Až dnes jsem si vzpomněl na ta léta a konečně napravil resty minulosti. Dnes už jsem od toho nic nečekal a ejhle. Dvojka příjemně překvapila. Scénář sice skoro bez nové myšlenky, ale i tak. Přišli, Slyšeli, Nevěřili = zemřeli. Nevěřil bych tomu, ale dvojka se mi líbila víc než jednička, Některé scény sice jak přes kopírák. Pár nelogičností a v postatě už neuvěřitelnost příběhu, ale celek vyšel náramně dobře a ani chvilku nenudil.

Král komedie (1982)

Když něco hodně chci, musim zatim jít tvrdě. Když to nejde, znamená to, že musim ještě přidat. Celkem zajímavá tragikomedie s klasicky výborným De Nirem, ale i přesto se u mě zařadil tento snímek jen mezi ty průměrné. Některé postavy silně nesympatické, což byl asi jeden z těch vážnějších problémů.

Inferno (1980)

Další skvělý Argento. Jeho stylu a citu pro kontrast a estetiku jsem se ještě nenabažil.

Patti Smith - Summer Cannibals (1996) (hudební videoklip)

No tak videoklip jsem ještě žádnej nehodnotil, ani to neplánuju, ale když už jsem na něj čirou náhodou narazil, tak udělám vyjímku. Těžko se teda hodnotí, když mam vlastně vynechat hudbu, ale no, tak nějak na tři to je, jinak písnička je to pěkná. http://www.youtube.com/watch?v=lvBJMWxbfCk