Moonfall (2022) odpad!

Fuuuuuuj, vedro na grcanie required!!

Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)

Stovky postáv, stovky miest na objavovanie, stovky príbehov, ktoré môžu ukázať svetu, BUT NO, zase ten posraný imaginárny Kattegat a všetko sa musí točiť okolo neho, CHODTE UZ DOPRDELE!!!! Ako keby vikingovia nemajú dosť histórie a historických postáv, ktoré by mohli ukázať, demenecia...

Uncharted (2022)

C'mon, blbý turista by to našiel skôr hh.

K zemi hleď! (2021)

Ten pocit keď neviete rozoznať či sa to blíži viac k reálnemu svetu alebo k Idiocracy, paródii na ľudskú hlúposť, vcelku sad =D

Happy! (2017) (seriál)

WTF :D Je to proste Geniálne šialene hh. Až sa trochu bojím pozrieť si ďalšiu sériu, aby som si to nepokazil. Christopher bol väčšinou herec v pozadí, ale tu sa predviedol a v určitých momentoch som si hovoril, že by sa neskutočne hodil ako postava Strýka Olafa v Rade nešťastných príhod.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Pre mňa osobne to nebola udalosť roku, pre mňa to bolo rozhodne zaujímavé a skvelý nápad, ale vo finále to pôsobilo ako taký sínus, už od začiatku to šlo kvalitou hore a hore, no vrchol to pre mňa dosiahlo pri 6 epizóde, potom to už len klesalo a klesalo, a čo tie vlasy :D bolo to nejaké umelecké vyjadrenie krvi a obeti? :D

Prison School (2015) (seriál)

Jeden z najlepších komediálnych Anime seriálov ever a jeden z malej hŕstky komédii, kde som od smiechu skončil na zemi v kŕčoch, docikaný a v slzách radosti.

Bok po boku (2012)

“Now if you’re playing the movie on a telephone, you will never in a trillion years experience the film, You’ll think you have experienced it, but you’ll be cheated. It’s such a sadness that you think you’ve seen a film on your fucking telephone. Get real.” hh