Surfařská akademie (2006) odpad!

Už dlouho mi u filmu nebylo tak stydno. Za tvůrce, že něco takového pustili ven, a za sebe, že jsem to viděl až do konce... Nejlepší z filmu je patafyzický text českého distributora.

Superžralok (2011) odpad!

Jaj, to byla kokotina. Pravda, je třeba uznat, že u některých komických scenek jsem se i pousmál.

Čivava z Beverly Hills 2 (2011) odpad!

Filmové peklo. Hřeby v očích, uších a dalších otvorech. Kdybych těch 80 minut mlátil hlavou do zdi, byl by to smysluplněji strávený čas.

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Je to samozřejmě odpad, ale na druhou stranu pětihvězičková záležitost. Neuvěřitelně bizarní doklad toho, co všechno byly schopné televizní stanice v ČR vysílat dávno před vlnou superstar, reality show a TV věštců. Moderátorská kombinace sjetého Trávnička a totálně vygumované Sabiny (ale hezká byla, to zase jo) byla opravdu smrtící. Archivní videa na youtube spolehlivě rozproudí zábavu na jakékoliv akci.

Velkej biják (2007) odpad!

Nemá být náhodou parodie vtipná?

Sexy party 3: Prvák (2009) odpad!

Proč se takové filmy vůbec natáčejí? Zdlouhavé, nudné, s neuvěřitelně nesympatickými postavami, nefungujícími a násilnými pokusy o humor. Malé bezvýznamné plus za docela hezkou Číňanku a našláplý soundtrack.