Earth (2007) (TV film)

toto pozerat v bluray kvalite na plazme s 5.1 zvukom bol fakt paradny zazitok.. krasa

Avatar (2009)

v 3D to bol fakt zazitok, sice mi vadilo to typicke americke klise, ktore tam niekolko krat bolo ale nejak som sa cez to preniesol...

The Road Runner Show (1966) (seriál)

Milujem ten provokačný zvuk mig-mig :D Fyzikálne zákony sa porušujú na každom kroku len aby sa všetko zlé obrátilo proti kojotovi :D MIG-MIG!

Škola rocku (2003)

Skvelý film.... zaujala ma jedna veta, ktorá mi hovorí z duše : "Člověk zničil ozón a spálil amazonské pralesy. A unesl Shamu a strčil ji do nádrže s chlórem. Existoval způsob jak ho porazit. Říkalo se mu rock'n'roll. Ale co se nestalo. Oh, ne. Člověk to také zničil maličkostí zvanou MTV!" ... ono je to síce viet 7 ale ide o pointu :)

Ratatouille (2007)

Špičková animácia a príbeh bol tiež dosť dobrý ale stále tomu niečo chýbalo ;-) 80%

Hrdinové (2006) (seriál)

1 séria: 5/5 - veľmi pútavý dej a žiadne zbytočné naťahovanie 2: séria 4/5 - prvých 5 dielov bolo slabých no ostatné to vytiahli..

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Prvy film z úspešnej série príbehov o navzájom rozličných ľuďoch, ktorí si na prvý pohľad absolútne nerozumejú pretože každý pochádza z iných spoločenských kruhov, no v konečnom dôsledku skončia spolu na "jednej lodi" čo v tomto prípade trefne zapadá do deja. Je vidieť že filmu sa zhostil správny režisér a v spoločnosti svetovej elity hercov hrajúcich hlavné úlohy veľmi presvedčivo vyrobil dielo na, ktoré sa dá pozerať aj niekoľkokrát. Film spĺňa všetky moje požiadavky, je plný humoru, napínavých pasáži ale takisto aj k filmu patriacej lásky.

Doba ledová (2002)

Kvalitný námet založený na priateľstve (ktoré je ale v prvých momentoch skryté kvôli vlastnostiam postáv) troch hrdinov pričom charakter každého z nich je založený na inom podklade. Dobre spracované stupňovanie deja s ideálnymi prvkami humoru zabaví a ako to v rozprávkach býva, na konci čaka diváka srdcervúce lúčenie určitých postáv, ktoré dokáže rozplakať nejedno dieťa ba možno aj dospelého. Vhodný skôr pre mladších divákov ( narozdiel od Shreka) ale takisto pobaví aj starších.

Jurský park (1993)

Film ktorý na svoju dobu predčil všetky svoje očakávania a zatiahol do svojho deja divákov na celom svete. Granduózne grafické spracovanie určite presvedčilo o dokonalosti filmu aj toho posledného antagonistu sci-fi filmov o rozličných monštrách v tomto prípade dinosaurov. Herecké zastúpenie vybrané na známku jedna, takisto aj zvukové spracovanie a zvukové efekty.Excelentný Steven ide v tomto prípade ruka v ruke s excelentným filmom.