365 dní (2020)

Boha jeho... Asi se nikdy neponaučím... A to jsem si po zkouknutí 50 odstínů teatrálních chujovin řekl, že se podobným sračkám, ve kterých se nachází v popisku „erotický”, vyhnu obloukem. Mírný rozdíl tady ovšem je - místo zazobaného amíka, je tady alfou zazobaný makarón a zvolená hudba je zřejmě ještě horší, než ve výše zmíňené chujovině. Porno faktor je tady krapet vyšší, ale jednu věc nechápu - proč feministky bojují za ženská práva, když něžné pohlaví očividně touží po něžném naplácání s nádechem znásilnění? Tato otázka mi zřejmě nedá spát, ale jsem rád, že díky tomuto filmu už vím, co dělá ďábel ve svém volném čase - má fabriku na ptáky. Za ty časté záběry na řiťky v tangách tomu mrsknu aspoň jednu hvězdu, ale nic to nemění na tom, že je to absolutně zbytečná 10ti procentní sračka, jež zřejmě pár nešukaných holek zaujme, ale krocana v troubě stejně nenahradí...

Devátý život Louise Draxe (2016)

Opravdu povedená rodinka... Film, kde je divné snad úplně všechno a vypravěčem je děcko - dokoukal jsem to jenom proto, že jsem byl zhnilý sáhnout po ovladači a vypnout to. Závěrečné rozuzlení bylo zajímavé a nakonec tak snímek nepůsobí tak tragickým dojmem. Jedno ale vím jistě, znovu si to nepustím a upozorňovat na tento kousek by bylo stejně hloupé, jako se přiznat k nečekanému větru v přeplněném MHD - 25%.

Zodiac (2007)

Hodně nadupaná záležitost a za mě jasný plný počet. Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy viděl takhle dlouhý snímek (160 minutová stopáž je již slušná nálož) a byl jsem zklamaný, že je tak „brzo” konec. Zodiac jednoznačně zařadím mezi své oblíbené krimi filmy a nemohu jinak, než doporučit - 90%.

Infini (2015)

Příjemné sci-fi, které nepřekvapí, ale ani neurazí. Já dostal přesně to, co jsem očekával a rozhodně jsem se nenudil. Lepší průměr a slušných 60%.

Miami Vice (2006)

Obstojné kriminální drama. Hlavní role jsou obsazeny perfektně a skvělé herecké výkony (hlavně Colin Farell byl neuvěřitelný) navíc doplňuje pohodová hudba. Jediné co tomuto filmu můžu vytknout, je jeho délka a opravdu pomalý rozjezd, každopádně závěr byl naopak strhující - nakonec tedy čtverec a doporučuji.

Perníková věž (2002)

Dvě smažky si u mě vyšňupali dvě hvězdy - 30%.

Dolittle (2020)

Já tedy musím konstatovat, že toto mi vůbec nesedlo... Chápu, že nejsem cílová skupina, pro kterou byl tento snímek natočen, ale ani těch pár slušných hlášek a povedený vizuál na celkovém hodnocení moc nepřidá. Přišlo mi to křečovité, scénáristicky slabé a Robertu Downey Jr. role zoofila moc nesedla - bohužel zklamání a mizerných 35%.

Hot Girls Wanted (2015)

Dokument celkem o ničem... Stačilo vyzpovídat jednu tu slepici, protože ty další mlely prakticky to samé: jsem hlupa a nemám prachy => roztáhnu nohy => mám rychlé prachy => tak roztáhnu nohy víc a častěji => frnda bolí => hlupa a bez peněz zase směr vidlákov... Holt každý je svého štěstí strůjce...

Démon zatracení (2019)

Ten, kdo má rád hororový subžánr motající se kolem čarodějnic, bude zřejmě spokojen - já sice ty čáropizdy moc nemusím, ale The Wretched nakonec předčil mé očekávání. Rychlý úvod, pár nutných seznamovacích dialogů a pak hurá na věc. Hlavní potvora měla celkem slušný vkus na ženy, nezanedbávala manželské povinnosti a těla posedlých opouštěla opravdu vybraným způsobem, za který snímek zaslouží samostatnou hvězdici. Celkově hodnotím lehce nadprůměrně a dávám trojec - 60%.