• Thriller

Co jsme komu všichni udělali? (2022)

Čerstvý třetí díl povedené jedničky, méně povedené dvojky. Přináší nový nádech a opět se vrací na vrchol nebo aspoň blízko k němu. Do třetice všeho dobrého a napospedy vypichuji perfektní obsazení a herecký výkony všech. Příběh to zady vzal za své a seslal dohromady už úplně všechny rodiny, rodin. A to způsobilo zase zajímavou dávku humoru a probuzení. Věčné dohady manželů, dcer tady chytli konečně zase zajímavou dávku humorných gest a bojů. 70-75%

Co jsme komu zase udělali? (2019)

Upřímně, nevím ani přesně co k druhému dílu po povedené jedničce napsat ... Humor povadl, neříkám že zmizel ale spíš oslabil. To by tolik ani nevadilo ale příběh, zápletka a pointa v druhém dílu byla marná. Namísto ještě většího bum se tato část dostala o patro níže. Z úcty dávám 65% , herecké obsazení udělalo vše nutné k záchraně, špatného scénáře. Tak příště lepší? ;)

Co jsme komu udělali? (2014)

Christian Clavier exceluje. Bravo. Hezky natočené, neokoukaný příběh, zápletka. Přiměřená respektive inteligentní dávka humoru v dobrém provedení a podání divákům. Příjemní herci, který vás nenudí a nevnucují se a začnete postupem mít rádi všechny. Ať jako herce a tak jejich role ve filmu. Dávám čistých 75% , protože jsem pedant co všude najde něco ale berte to tak že když já něčemu dám čtyři hvězdy už je to kalibr. :D

Po čem muži touží 2 (2022)

No... Jednička v sobě měla skoro všechno a fungovala. Proč přesně se natáčela dvojka, nechápu. Příběhově to nijak nenavazuje, je to prostě další samostatný film na stejné téma (jen opačné proměny) se stejnými herci. Dobře není to hnedka nějaký odpad, nechybí humor, furt to je jistým stylu vtipný. Jen už občas i trapný oproti jedničce. Neurazí to ale zároveň už to bylo celé asi zbytečné. 60-65% a jestli vyjde trojka, tak se obávám že už klesneme na pade ... :D

Po čem muži touží (2018)

Tenhle příběh už tu existuje tak milionkrát v různých filmech, národností a variantách. Takže by se člověk mohl bát jak to asi dopadne když to uděláš znova a znova a znova a znova. Naštěstí, zde se to poměrně dost povedlo. Dobře zapadlo herecké obsazení a Polívková a Langmajer rozjeli svojí práci jak nejlépe umí. Humoru je tady až až. "Příběh dává smysl" i když je to předvídatelný a tisíckrát viděný story ničemu to v tomto případě nevadí. 70-75%

MOST! (2019) (seriál)

Tak tady není asi o čem moc. 75-80% Tenhle seriál mně vlastně vtáhl hned od prvního dílu. Hofmann jede bomby a další obdazenstvo taktéž. Místy černý humor, respektive zřejmě Mostecký humor. Poslední díly už byli podchycený i trochou dramatu. Což vneslo do seriálu i trochu jiný pohled. Zajímalo by mně zda se chystá nebo bude druhá série, potěšilo by. Nevím no... Tady fakt není co víc napsat, musíte vidět a pochopíte proč tohle nejde nijak víc rozepsat, popsat, pochopit. Dycky Most! :D

Gumy (2022) (seriál)

A hele Máro, ale pravděpodobnost že pan Mašina dá gól je .... Takže. Tenhle seroš přilítl z ničeho nic a nemyslím si že by se řádil do kolonky pod pade. Nečekal jsem že dostanu porci takového humoru v podání Krajča a jeho kolegy. A dalších super adeptů. Nebyl ani jeden díl u kterého bych se vysloveně nějak nudil nebo nevnímal "příběh" pointu. Jasně nějaký díly byli slabší nějaký lepší. Ale jako celek? Proč ne. Svoje to splnilo, tempo to mělo. Klidně bych očekával i druhou sérii... Protože, já mám plán! :D myslím si že takových 60-65% úplně s přehledem.

Známí neznámí (2021)

Bohužel se tentokrát přidávám k ostatním. Viděl jsem Italskou verzi a nedávno Německou verzi. A tady asi není o čem diskutovat. Tohle se mezi české kvalitní komedie nezapíše. Chyba je asi ta že je to doslova a dopismene celé okopírované a to ještě k tomu špatně.... Kde má bejt humor je spíš trapnost, kde zábava je nuda. A u téhle cz verze tohoto příběhu jsem se na konci i nějak ztratil a na titulky jsem přecházel s otevřenou pusou, snažící se přijít na pointu celého závěru. Protože u německé verze jsem byl nadšený. Zde v otazníku s křivou hubou. 35-40% za ukradený nápad ve snaze ho nezkurvit ale v závěru ho zkurvit. Obsazení ušlo. Jen ušlo píšu ... ;)

Vlastníci (2019)

Já tu dobu nezažil takže zřejmě nedokážu pořádně ohodnotit jaké to vlastně bylo být vlastník a zúčastnit se těchto schůzí. Když toto pominu a budu čerpat z toho kam dosáhnu tak, herecké obsazení, perfektní. Vzhledem k tomu že se celý film odehrává v jedné místnosti tak se zřejmě mohlo zainvestovat do herců/ček. Takže tady máte opravdu ma hromadě poměrně dost "hvězd" humor místy černý a místy normální. Závěr poměrně dost úsměvný. Myslím si že povedená komedie co neurazí ale zároveň ani nijak extrémně nenadchne. Tedy alespoň né NEVLASTNÍKY. 60%

Střídavka (2022)

Opět jsem asi trochu mimo dění zdejšího hodnocení ale hold asi tisíc tváří, tisíc názorů. Za mně povedená česká komedie. Super obsazení, doslova. A tentokrát vypichuji i herecký výkony. Hofmann bez diskuze a Čvančarová wau! Jde o to že já jim to všechno prostě věřil. Jakoby tam nebyli vůbec kamery a byl jsem jen nějaký vzduch lítající kolem nich. Příběh trochu jednoduší ale ten styl humoru a propletení všech mezi sebou, velmi povedený. Bylo mi i dokonce líto že už to končí. Dokázal bych si toto představit jako dvaceti dílný seriál. Dávám krásných 75-80%