Poldové (2010)

Jako velký příznivec a fanda Kevina Smithe musím říci, že to je pro mne velké zklamání. To není ten Kevin Smith, kterého máme rádi, to není ten, který natočil kultovní komedie Clerks I-II a Flákači. Zajímavé na Kevinových filmech byly vždy jeho scénáře, které si sám napsal. Jde vidět, že když má natočit film podle cizího scénáře, tak jako režisér totálně selháva. Vykašli se na Hollywood a jeď si zas podle svého, Kevine !

Chaos (2005)

Moc překombinované. Musím se na to podívat asi ještě jednou, aby mi to všechno docvaklo. Statham byl skvělý, škoda Wesleyho Snipese, který moc prostoru nedostal.

Souboj Titánů (2010) odpad!

Hrozná sračka. Nemohl jsem to ani dokoukat. Stačila mi první půlhodinka. Snad někdy příště . . .

Iron Man 2 (2010)

Jestli hledáte film, který má koule, tak myslím, že jste ho našli. Tenhle film má prostě svůj styl, své charisma, stejně jako tomu bylo u stejně skvělé jedničky. Robert Downey je pan herec. Mickey Rourke ho skvěle doplňoval a jako záporák byl dokonalý, ta ruština mu seděla. Hodně lidí si stěžuje na dabing, já s ním problémy neměl a myslím, že se vydařil. Scarlett Johansson a Samuel L. Jackson potěšili, stejně tak jako AC/DC, kteří tomu dodali šťávu. Hned po skončení projekce se mi zachtělo film vidět znova a to myslím o něčem svědčí. Chci trojku !

Jak vycvičit draka (2010)

Moc krásná pohádka pro děti. Bohužel mne nechala chladným, žádné emoce ve mne nevyvolala a hned po skončení mi vyšuměla z hlavy. Ale pro děti to musí být něco úžasného. Kéž by mi bylo 7 a já se mohl na tuhle pohádku podívat znova.

Nějak se to komplikuje (2009)

Zábavná a milá komedie s dvěma charismatickými herci. Nancy Meyers umí, což mi už dokázala při mém oblíbeném jejím filmu Po čem ženy touží.

Chyťte tu holku (2004)

Skvělá oddychovka s krásnou Kristen Stewart pro celou rodinu. Nudit se určitě nebudete.

Vášeň a cit (2007)

Vášeň a cit. To bylo právě to, co mi ve filmu chybělo. Vůbec jsem necítil tu vibraci mezi oběma protagonisty filmu. Takže jsem jim jejich hraní moc nevěřil. Hlavně McAvoyovi. Film má ale některé silné pasáže, které mne zaujaly. Hlavně silný konec filmu. Napodruhé bych se ale na film už asi nepodíval, hlavně díky dlouhé stopáži.

Bez soucitu (2010)

Klasa. Ale škoda, že jsem dříve viděl The Tournament, který jsem si pořádně vychutnal, jinak bych šel na pět hvězd. Travolta ztratil vlasy a kurevsky mu to sluší a je dokonce cool. Neměli hned jako první točit scénu, kdy je Travolta vystrčený z okénka auta s bazukou. Vlasy by mu zůstaly. Meyers je charismatický mladý chlapík a určitě mu do budoucna vidím zářivou budoucnoust. Film má sílu, styl a drajv. Určitě od obrazovky neodtrhnete oči. Travolta se svými hláškami rozesměje snad každého. Z produkce Besson vždy můžete čekat jen to nejlepší.