Méďa Béďa (2010)

Souhlasím s vámi! Je to kravina, ale já se celkem bavil, jen ten Méďa Béďa tam mohl mít větší prostor!

Expendables: Postradatelní (2010)

JJ, vzpomínka na osmdesátky! Kurva, to byly léta! Chtěl bych je zažít, ale ne tady s Michalem Davidem, ale pěkně v USA se Steloušem a Švarcíkem, a super americkou hudbou z 80. let! Ti dva budou vždycky bohové akčních filmů. Jsem rád, že už se podařilo je nacpat do jednoho filmu, i když jen na malou chviličku!

Králova řeč (2010)

Únava a křeč! Jedna hvězda za Colina!

A-Team: Poslední mise (2010)

Dobrý film, ale trochu přeplácaný a ke konci už únavný ... Uff ...

Počátek (2010)

Nevím, co napsat!! Tohle není film! Tohle je hudba! Zkurvená poezie! Boží dílo, které předběhlo svou dobu, stejně jako Matrix! Tenhle film se musí vidět, to s vámi souhlasím, ale hlavně se musí procítit! Jako by bezdomovec ukradl bibli, přepsal ji a pak každému radil, jak má žít! Co to s Vámi udělá!?!?

127 hodin (2010)

Nebylo to špatný, ale viděl jsem už lepší filmy na tohle téma. Musím ale uznat, že film mě celou dobu držel v napětí, ale už od začátku mi bylo jasné, jak to dopadne.

Terkel má problém (2004)

Jeden z nejlepších animáku, co jsem kdy viděl! " Posraná trubka!"

Dětská hra (1984) (TV film)

WOW! Tak takovou pointu jsem nečekal! Film mě celou dobu držel v napětí, ani jedinkrát jsem nemrknul, vůbec se nenudil! BOMBA!

Osudové léto (2002)

Krásně motivační film s ještě krásnějšími holkami! Film o přátelství a o tom, že se nemáme ničeho bát, máme si věřit a jít si za svým! Krása!

Bastardi (2010)

Na české poměry velmi slušný film!