Není co ztratit (1997)

Tim Robbins a role šitá mu přímo na míru. Martin Lawrence mu skvěle sekunduje.Ve filmu je mnoho geniálních hlášek a scének, které musíte vidět ! Osobně jsem se nenudil ani chviličku. Marně hledám v tomto filmu nějaké hluché místo. Film bych přirovnal k horské dráze - jedete od začátku až do konce bez nějakého zastavení, skvěle se pobavíte a rychle Vám to uteče.

Atlantis (1991)

Na tomhle dokumentu mne mrzí jen jedno ..... že jsem ho nemohl spatřit na velkém plátně ....

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Ten konec měla být nějaká Lynchovina nebo jen velká tupost scénaristy a režiséra ?

Sirotčinec (2007)

Skvělý thriller s totálně dechberoucí pointou. Ještě teď mi běhá mráz po zádech !

Friends: The Stuff You've Never Seen (2001) (pořad)

Tenhle seriál prostě miluju a budu už navždy milovat ! Dokáže mě rozesmát i v té nejsračkovitější náladě ,)

Dům snů (2009) (pořad) odpad!

Mamma mia ...

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

:::::::::::::::: Je to skvělý, ale neutáhnu všechny díly. Viděl jsem jich pár a to mi stačilo, na mě je to moc dlouhý .... Při představě, že bych měl vidět všechny, mě bolí hlava. Seriál stojí hlavně na výborném a charismatickým Kylem MacLachlanem, bez něho by to bylo o ničem. :::::::::::::::::