Funny Games USA (2007)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Geniální dílo ! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Gamer (2009)

Jednou budem všichni k nečemu připojeni a žít ve virtuálním světě. V tom je budoucnost.

Ghosts (1996)

Tohle nemá chybu. MJ je skvělý. Skvělé natočené, sestříhané, zrežírované. Skvělá hudba ! Tomuhle říkám kratkomentrážní snímek :-)

G. I. Joe (2009)

::::::::::::::::::::: Velká reklama za 175 melounů na Dubble Bubble. Ach jo. Chápu, že pro dnešní generaci jsou tyhle filmy strašně cool a dnešní puberťáci z toho stříkaj, ale proč jsou tak nudné ? Osud hlavních hrdinů mi byl ukraden, v polovině jsem se přistihl, že se dívám do okna, jak tam hezky sněží a film mě moc nezajímal, ještě ke konci filmu jsem nevěděl kdo je kdo a jak říká Tosim, prostě v tom filmu byl moc velký bordel a přišlo mi to moc všechno rychlé. Chápu, že se režisér snažil, a by neměl ve filmu žádné hluché místo, ale na mě ten film byl až moc rychlý a pomatený. Není nad Mikea Bayea. Ale za tu perfektní honičku v Paříži dám o jednu hvězdu navíc, abyste neřekli ;-) ::::::::::::::::::::::::

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Nikdy jsem nestíhal ty hovna co vydávaly z držky. Takhle rychle mluvit umí jen ještě moje matka . . .

Glee (2009) (seriál)

Za hudbu, která má opravdu grády! :)

Glen, nebo Glenda (1953)

::::::::::::::: Umělecké dílo !! Ať si každý říká, co chce !! Nemyslím to ironicky ! ::::::::::::::::

Go (1999)

Pupl Fiction pro teenagery. Mám ten film celkem hodně rád ! Nejlepší je jednoznačně "výlet" ve Vegas ....

Gothika (2003)

::::::::::::::::::::: Já se bál :-0 ::::::::::::::::::::::::

Gran Torino (2008)

Starý dědek, brokovnice, nablýskaný sporťák Gran Torino a rákosník. Že to nejde do hromady ?!? Heh.......