Průsmyk (2019) (seriál)

Není to určitě špatné, ale kdyby z toho tak moc nečouhala ta touha stát se Mostem, a bylo tam víc odvahy pustit uzdu vlastní originalitě, mohlo to být lepší. 65%

Všechno bude (2018)

Hlavvní dojem je zklamání... Po všech těch cenách, místy až oslavných recenzích, jakože revoluční road-movie a tak - a pak dostaneme sice místy zajímavý, ale podivně stavěný koncept road-movie, který má sice silné okamžiky a katarzi, ale jinak dost tápe, točí se v kruhu, a přestože kluci pořád jedou, film stojí na místě. Škoda, možná byl problém ve velkém očekávání. 50%

Buchty a klobásy (2016)

Tohle měl být jako nekorektní vtipný animák pro dospělé? Ale jděte! 25%

Mělčiny (2016)

Vždycky mě udiví ty filmy, které se celé postaví na tom, že by měly vzbuzovat nejistotu, možná až strach, identifikaci s ohroženým hrdinou, a takové ty kecy kolem. A pak z toho vyleze unylá, nezajímavá vyprávěnka, u které je vám vlastně úplně fuk, jak to dopadne, hlavně aby už byl konec. Na to, abychom se podívali na pěkná mladá děvčata v bikinách a sexy pózách máme přece jen jiný žánr...40%

Hastrman (2018)

Tohle mohl být slušný horor, ale vyšlo z toho bohužel trochu unylé, tápající vyprávění, které na mnoha místech neví, kudy se vydat dál. Karel Dobrý je dobrý (hodně dobrý), ale sám nemůže celý film utáhnout. 60%

Důvěrný nepřítel (2018)

Podle mě dobrý nápad, ze kterého šlo natočit i dobrý film, ale tím nápadem to dobré na filmu asi končí. Zpracování a hlavně postupný rozvoj je totiž dost přiblblý, postavy se nechovají ani trochu logicky, a když to dojde do téměř vzpoury strojů, nedá se to už vůbec brát vážně. 35%

Pan Dokonalý (2015)

Nenáročná oddychovka bez větších ambicí. Ale hlavní hrdinové jsou fajn a místy je to vtipné, a to na příjemnou hodinku a půl celkem stačí. 55%

Sezn@mka (2016)

Je to vlastně pořád dokola, tyhle ty české rádoby komedie. Místy lepší, místy horší, ale pořád omílající dokola ty stejné stereotypy, využívající brutální karikatury postav , a chtěný "humor", který v drtivé většině je trapný. A pokud něco opravdu pobaví, většinou je to na místech, kde to autoři nezamýšleli. A Seznamka není žádnou výjimkou, i když v té řádce stojí určitě na tom pomyslném žebříčku hodně dole. 25%