Argo (2012)

vý-bor-né

Jonah Hex (2010)

megabordel a zabitá príležitosť pri ktorom som miestami ani netušil čo a prečo sa deje. duo neveldine - taylor by už konečne mali vyhostiť z nielen z hollywoodu ale pre istotu aj z tejto planéty.

Last Night (2010)

najväčší problém filmu je, že sme ho videli už mnohokrát...a mnohokrát lepšie.70%

Jana Eyrová (2011)

filmársky skvelé, bohužiaľ príbeh jane eyre mi nikdy nesedel. preto len 4. pre milovníkov predlohy to musí byť úplná bomba.

Sex ve městě (1998) (seriál)

prvé asi 3 série(kým sa nevyprofilovala cieľovka) sú super,potom už len psychohoror, ktorý straší tým, že niečo také ako sú štyri kravy, ehm hrdinky môže existovať aj v našej blízkosti. škoda. prvé série za 4, potom ledva 2

Baby Boom (1987)

zo začiatku príjemna žánrovka, ktorá nám k blížiacemu sa koncu pripomína všetko, prečo tak neznášame napr.sex v meste

Nedotknutelní (2011)

tak som konečne pozrel film filmov - francúzsky megahit intouchables.a rovnako ako veľa iných musím prehodnotiť svoj rebríček. Takže v mojej TOP 1000 nastala zmena. Na 946. miesto, niekde medzi Predátora 2 a Twilight 4 sa dostal tento pekný ale ABSOLÚTNE ničím výnimočný cajdák.

Absolventi: Svoboda není zadarmo (2012)

formálne vynikajúce.Bohužiaľ filmu podráža nohy nedotiahnutá dramaturgia a občasné problémy s temporytmom. Každopádne Krupa sa odprezentoval ako veľmi slušný tvorca.90%