Kick-Ass (2010)

Nic pro mě. Občas jsem se smála, hudba byla skvělá a na to, že moje malá sestřenka ani nevysloví slovo superhrdina, fakt nářez, ale jinak celkem průměr.

Jak vycvičit draka (2010)

Zrovna neholduju u Vikingů přilbám s rohama, ale je to pohádka, tak co...Drak byl absolutně sladkej a lozkošnej, vypadal jak rybka:), zvlášť jak se plazil po kameni. Kromě originálního a vtipného námětu filmu nechyběly ani inteligentní dialogy a zkrátka to kouzlo, co osloví snad všechny. Za zmínku rozhodně stojí kradení "jen levých ponožek" a mně tak blízký odpor ke čtení: "To jako číst? A zaživa?... Čtení je na draka, když mám draky přečtený." :D

Zack a Miri točí porno (2008)

Asi nemusim vysvětlovat, jak to vypadalo, když jsem na to koukala v obchoďáku...:D

Čtvrtý druh (2009)

Tomuhle prostě nevěřím a neuvěřím, ať se snažili, jak chtěli. A když tomu nevěřím a většinu času jen kroutím hlavou, nedá se to naplno užít.

Kolja (1996)

Náš krásný nejvíc legendary, ale asi nejvíc jsem se smála řece Vydře (tahle řeka se jmenuje Vydra, ale žádný vydry v ní nežijou. Tak takový tu máme řeky:D). Nechápu, jak mohli chtít vynechat hlášku "konec hlášení v ruském jazyce":).

Philadelphia (1993)

Stačilo, jak začla hrát ta hudba, a už jsem tomu propadla:)

Frajer Luke (1967)

Takové nijaké, ale stejně jsem celou dobu visela očima na Paulovi:)

Báječná léta pod psa (1997)

Po znalostní hře o českých filmech jsem si řekla, že bych se na ně měla víc zaměřit:). A není lepší příležitost než při Rozmarných letech českého filmu. Co se filmu týče, podle mě něčeho takového už bylo natočeno dost a možná až moc, takže nemůžu hodnotit jinak než průměrně.

Prostřeno! (2010) (pořad)

V tenhle čas mám přesně náladu na televizi, svačinku, a tak co jinýho se hodí víc, než si v kuchyni zapnout televizku a nadlábnout se u Prostřeno! Je sranda vidět, jak se někdo snaží se tvářit mile před cizíma lidma, chválit je za jejich jídlo, i když si stejně jenom přeje, aby něco zkazili. Hlavně musí bejt všechno domácí:D.