Fighter (2010)

Jenom další v pořadí. Nedaří se, trénuje a nakonec...nebudu prozrazovat, žee:), ale stejně je to všem jasný. Jediný, co mě nutilo to dokoukat, bylo, jestli to tentokrát třeba nedopadne jinak. Ale ono ne. Chybělo tam to napětí z konce jako třeba u Rockyho, o Zuřícím býku nemluvě.

Černá labuť (2010)

Fascinující proměna. Nemám slov. Uteklo to jako voda, zvlášť když je divák nucen dávat pozor každou vteřinu, aby mu neuniklo, co je realita a co představy. Od scény s rozbitým zrcadlem v šatně sice bylo jasné, jak to skončí, ale přece jenom jsem doufala...

Do morku kosti (2010)

Nenechte se nalákat nominacema, nestojí to ani za tu nechutně staženou veverku...

Opravdová kuráž (2010)

Ani přes 10 nominací mě snímek neoslnil. V dnešní době natočit western je opravdové umění a to se Coenům myslím docela i povedlo, ale občas mi chyběl spád a cokoli, co by mě více zaujalo. Nemůžu čekat hlubší děj ani strhující závěr, ale stačilo některé scény zkrátit a některým přidat. Zhruba uprostřed jsem se nudila a konec byl vyprávěn naopak moc rychle. Rozhodně ale fandím Hailee. Na svůj věk se skutečně předvedla!

Děcka jsou v pohodě (2010)

Bylo vidět, že za tím stojí ženská ruka. Tím neshazuju ani nechválím. Jenom konstatování faktu. Je z toho cítit přirozenost, ať už hereckými výkony nebo situací, která se rodince přihodila. Jako komedie mi to vůbec nepřišlo, takže pokud hledáte něco pro zasmání, u tohohle se spíš "jen" odreagujete. Velmi příjemný film s jednoduchým dějem.

Štěstí ve hře (2007)

Na to, jaký to bylo téma, to ušlo:). Drew mám ráda, ale nejde o nic, z čeho bych se posadila na zadek (i když sem u toho na zadku seděla:)), takže průměr.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Dosud žádná série nezklamala. Na konci téměř každýho dílu mi zůstane pusa otevřená:)

Vetřelci (1986)

Ouvej mi bylo, když jsem vybírala nejlepší díl ze série dokonalosti. Ale nakonec zvítězilo to, z čeho si nejvíc pamatuju:). Od dob Vetřelce se Sigourney stala jednou z mejch nejoblíbenějších hereček a stejně tak strach nahánějící vetřelec nejoblíbenějším mimozemšťanem:).

Láska nebeská (2003)

I po sto padesátý miliontý budu brečet u scény s "koledníkama". Tohle se prostě dá vidět kdykoli.

Bulšit (2001)

Už od "hračky" v dortu bylo jasný, jaká kravina to bude, ale díky "Tedovi" a "Joy" se to dalo přežít