Sexy amatérky Playboye (2011) (seriál)

Pěkné dívky, dobrá hudba, slušné hlášky.. to se pak těžko přepíná na jiný program..))

Černá paní v Miloticích (1997) (TV film)

Každý hrad nebo zámek má svoji malou záhadu a barokní zámek v Miloticích (nachází se mezi Kyjovem a Hodonínem) není vyjímkou.

Růžoví plameňáci (1972)

Originální nechutnost a dosud jediný film, který se dočkal na Festivalu Otrlého diváka znovuuvedení (1. a 10. ročník). Festival Otrlého diváka 2014

Kladivem sem, kladivem tam (1983)

Tohle byl i na poměry Davida A. Priora hodně amatérský počin..Festival Otrlého diváka 2014

Dennis - postrach okolí (1993)

Druhý den po zkouknutí zvedám své hodnocení na 3* proto, že některé fórky si ještě stále přehrávám v hlavě a směju se jim. Kolem a kolem je tohle docela zdařilá variace na rodinou komedii SÁM DOMA.

Fízlové, hajzlové (2013)

Byly tam záblesky bezmála geniální, ale také někdy hraničící s trapností. Celkově nevyvážený počin nebo chcete-li šílenost, která si uvedení na Festivalu Otrlého diváka 2014 s přehledem obhájila..)) hodnocení 2,5*

Návrat do atomového gymnázia, část 1 (2013)

Totální šílenost a jasný důkaz o tom, že Lloyd Kaufman je stále v dobré formě..)) Festival Otrlého diváka 2014 p.s. za rok očekávám v programu festivalu druhý díl..

Neviditelný útočník (1998)

Na vzniku tohoto akčního béčka se podílel prakticky stejný tým okolo Ricka Jacobsona, který rok předtím natočil AKČNÍ KOMANDO a výsledek je navlas stejný. Znovu se jedná o únos letadla, teroristy, hrozbu v podobě smrti spousty lidí a znovu je tu Michael Dudikoff v roli zachránce a Richard Norton v roli záporáka.

86. Annual Academy Awards (2014) (pořad)

Moderátorka Ellen DeGeneres byla příjemná změna, slušelo jí to, ale ne úplně všechny její výstupy se povedly. Z těch několika málo hudebních čísel mě zaujala nejvíc Bette Midler, o které jsem vůbec netušil, že umí tak skvěle zpívat. Kolem a kolem se jednalo o průměrný ceremoniál, ze kterého vyšel Leo opět naprázdno !!!