Sexy amatérky Playboye

• USA Playboy Amateur Girls
všechny plakáty
Pornografický
USA, 2011, 25 min

Užijte si společnost těch nejsvůdnějších sexy dívek od Playboye. (oficiální text distributora)

kulyk

Nabyl jsem přesvědčení, že se ve skutečnosti nejedná o sexy amatérky, ale o profesionální kurvy! Lžou snad v televizi? Čemu teď věřit? Co bude dál?? Zástupci lidu začnou krást? Ježíšek s dárky nedorazí? Přestaneme si vážit schopných jedinců a začneme uznávat coby autority mediálně prosazovaný plebs typu Issa? Při honbě za mamonem zanedbáme péči o naše stárnoucí rodičovstvo? Vím, žertuji, jsme přeci lidé a ne tupé stádo, ale jen si představte, jak strašný by to byl jen svět. ()

kingik

Zakladatel Playboye Hugh Hefner pro mě sice není tak pozoruhodná osobnost jako jeho porno kolega Larry Flynt, ale vkus na pěkné holky mají oba. To se musí nechat. Ten prvně jmenovaný je spíše decentně odhaluje a kochá se jimi o což se rád podělí i s televizními diváky. V erotické sérii jsou k vidění sličné slečny u nichž je kladen důraz na jejich hrudní košíček. V jejich medailoncích kamera zálibně sklouzává po jejich vysoustruhovaných tělech a divák-smrteník si říká, kam na ty nápady příroda a estetický chirurg chodí. Jen tahle soft erotika už má svůj televizní boom nenávratně za sebou. Pryč jsou "kouzelné" doby, kdy natěšení a nadržení diváci čekali do pozdních hodin na to až jim Nova tehdy až revolučně naservírovala dívky snů s jejich lepými křivkami v pátečních erotických speciálech o kterých chlapi druhý den vedly dlouhé debaty v práci. Návrat erotické série na nováckého Fandu už dnes neslaví a ani nebudí takový zájem jako v devadesátých letech, tištěná verze časopisu Playboy má dlouhodobé problémy s prodejností a rating sledovanosti už nevytvoří žádný velký koláč. Nicméně pokud v nočních hodinách nějakou shodou okolností natrefíte na tuhle erotickou podívanou, tak u ní pravděpodobně neusnete a budete rázem čilí i bez energy drinku. Horší už je, že když se pánové budete vracet ze společnosti těchto nadpozemských dívek do ložnice za svojí drahou polovičkou, tak patrně následující ráno hrozí reálná žádost o rozvod a to rovnou vzájemná. Mé hodnocení: 60% ()

Frajer42 odpad!

Tak jsem si jednoho večera vzpomněl, že už jsem dlouho neviděl žádnou vaginu a tenhle parádní seriál zrovna frčel v telce, takže jsem jedním očkem nakoukl. Vybaflo na mě pár hnusných kurev s oholenýma bobrama a kilem silikonu v každé koze. Každá v krátkosti popovídá něco o svém životě, což zpravidla začíná větou, že mají hrozně rády sex a že se nechávají fotit úplně poprvé. Vše je tedy hrozně nezajímavé a nudné. Divím se, že je v této kokotině bobr bez srsti vůbec k zahlédnutí. Zlaté porno. ODPAD! ()

otík

Co napsat o pořadu, kde je během dvaceti pěti minut ukázáno v celé své nahotě cca 10 ženských, řeknou pár vět o svém těle či svých sexy zážitcích a konec? No asi jen to, že některé dámy by se raději vystavovat moc neměly:-) Pořad opravdu tak akorát pro pozdní noc na Fandovi či dalších nováckých kanálech. ()

The Viper

Myslím že v době, kdy porno je opravdu všude se divím kolik se tu najde homosexuálů, asexuálů nebo prostě kreténů. Povedený pořad, který představuje i opravdu krásné slečny na něž je radost pohledět. Nedokážu si představit lepší předpořad pro South Park. ()

mira007

Jednoduché, řemeslně pěkně natočené, herečky hezké, herecké výkony... úplně vyholené. Když člověk přepíná k půlnoci kanál za kanálem tak tohle ho svou estetikou může zaujmout. Je to lepší než typické erotické filmy na nově plné asexuálnosti. ()

Olík

Sexy "profesionální amatérky" vybalí kočičáky (jak důvěrně nazývá jeden můj kolega z práce dámské přednosti), postříkají se zahradní hadicí, odvypráví speciálně vyškoleným týmem připravený text a přepustí své místo na prknech, které znamenají erekci další hérečce aka číšnici. Znáte to, proti gustu...........a některé z Hefner´s girls jsou opravdu zatraceně kvalitně odvedeným uměleckým dílem, takže..........:D ()

t.b.kat odpad!

To je výkvět společnosti, to je koncentrace pusinek (blbek), které v životě dokážou asi dvě záležitosti dobře: fotit se bez oblečení a sloužit mužům. Jenže co bude za 20 let, kdy po Vás neštěkne ani pes ... ODPAD ()

Tafi.CK

Pořad, který určitě neohromí inteligencí vystupujících, u některých asi ani krásou, ale jestli něčím ohromil mě, tak kvalitním výběrem doprovodné hudby. Občas se jako třešnička na dortu objeví i nějaká ta pohledná dívka, jež nám o sobě prozradí pár předpokládatelných faktů, které nejspíše opsala od svých kamarádek které vystupovali o chvilku dříve. Od odpadu! zachránila jen kvalitní kamera a hudba. ()