Válečný kůň (2011)

Kříženec koňský romantiky pro dámy a válečný mašinerie pro pány. Při vší úctě k panu Spielbergovi ani ryba ani rak.

Inland Empire (2006)

Né že bych nebyl zvyklej, že Lynch točí věci kterejm rozumí jen on sám a někdy možná ani to ne, ale tohle byl extrém, u kterýho může ty tři hodiny v kuse sedět jenom masochista.

Konspirátor (2010)

V Americe vláda vysvětlovala a používala zákony podle toho jak se jí to hodí, a dělá to s vervou dodnes.

Sid a Nancy (1986)

Možná až zbytečně velký divadlo, né že by ve skutečnosti nebylo, ale proč to tak vokatě nafukovat.

Dealer (1996)

Stejně jako se v Dánsku otáčej větrný elektrárny, tak se tam taky točí obchod s drogama. Kdo by to byl řekl. Obrovsky kladný filmový překvapení ze severu.

Bitch Slap (2009)

V jednom filmu hrozně moc věcí, i béčko by mělo mít nějaký hranice ...... motá se mi z toho hlava, ale celkem příjemně :)

Život v sedmém nebi (1996)

Nalinkovanej život jako robot, v sedm večeře, v devět volat domu, projít násobilku, zakázat rachejtle, jít spát a pořád dokola. A najednou jeden šedivej vlas vás donutí uhnout kousek z týhle předem daný rutiny a skončí to s chlapem co žije v půlce karavanu, krade sádrový trpaslíky, koupe se nahej a bere život tak jak jde a vy najednou zjistíte, že zažíváte nejzábavnější dny v životě. Sam Rockwell a John Turturro si museli natáčení ohromě užívat, protože tenhle film je hlavně o tom, že každej má v sobě kus malýho dítěte a můžete se snažit sebevíc, ono stejně jednou uteče a ukáže vám, zač je toho loket.

The Ward (2010)

Za konec tři, ale stejně mám neodbytnej pocit, že těch 80 minut před nim, ze mě někdo dělal vola.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Já musel projít dveřma do minulosti. To už vážně tak docházeji nápady, že je potřeba se vracet o dvacet let zpátky a pokoušet se probouzet něco, na co se už tenkrát dalo koukat jen se sakra velkym nadhledem? Prd pocta starejm mlátičkám, jenom pár steroidama vyhnanejch, fixama pomalovanejch a zamračenejch chlapů s ruskym přízvukem se hodinu a půl řeže.

Zamrzlá řeka (2008)

Je dobrý ukazovat druhou stranu mince, aby lidi nežili v představě, že v Americe má každej auto jako kráva a když z něj za jízdy vystrčí hlavu z okýnka, tak mu nalítaji pečený holubi do huby.