Frozen (2010)

Frozen bez problémů zabaví i odpůrce tohohle žánru, protože originalita se mu upřít nedá. Dilema jestli je lepší dostat se dolů a nechat se chytit vlky anebo zůstat dřepět nahoře a chytit vlka, mě příjemně překvapilo.

Machete (2010)

Konec sice přitaženej za vlasy a Seagala bych klidně oželel, ale jinak zábava ala Rodriguez jako z učebnice. A asi se nenajde nikdo, kdo by tuhle roli Dannymu Trejovi nepřál. Scéna se strunovkou by mohla z voleje nastoupit jako další reklama na Mountfield.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Pořekadlo "Neuč vorla lítat" tady neplatí ani trochu, tomuhle Vorlovi by to měl někdo honem rychle připomenout.

Peggy Sue se vdává (1986)

Nemůžu si pomoct, ale nedokázal sem Kathleen Turner věřit těch 18 a že sem se snažil.

Saltová (2010)

Dvě a to obě pro Angelinu, protože asi jen díky ní drží tenhle blábol pohromadě. Docela živě si dokážu představit, jak by asi vypadalo místní hodnocení, kdyby se její role chopilo nějaký kopyto. Třeaba Pamela Anderson by byla fajn, to by tu pak přisvištělo odpadů, až by s toho v uších hvízdalo.

Stará puška (1975)

Čekal sem kde co, ale že po vlažnym začátku, rozjede Philippe Noiret takovejhle masakr, to ani omylem. Snad jen ty vzpomínky na rodinu malinko rušily.

Papírový hrdina (2009)

Za kolo, za porcování platýze a za to, že má ještě dneska někdo odvahu točit film "jen" o lidech.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Když už neni kde brát a musí se sáhnout ke zfilmování hry, tak ať to pokaždý vypadá jako tenhle Prince of Persia.

Splice (2009)

Tři veteráni by se radovali z holky co má oči takhle daleko od sebe, ale já řikam, že když má holka vocas, tak je to vždycky průser.