Tančím, abych žil (2006)

Otrepaný námet, milión filmov s podobným dejom, ničím ma neprekvapil, až ma nudil.

Obhájce (2011)

Celkom dobrá zápletka, Matthew je presvedčivý a zahral svoju rolu naozaj solídne. Dej je zaujímavý, pár vecí je už otrepaných v desiatkach filmoch ale aj tak tento film ponúkol pre mňa niečo nové a preto som sa nenudil. Naozaj som vydržal sedieť pri filme a čakal som ako malý chlapec čo sa teraz stane. Odporúčam vidieť, pre mňa je to jeden z najlepších filmov z kapse Matthew McConaugeyho.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznačne najlepší film z tejto série, nemôžem to ani porovnať s tými predošlými, paráda. Fajné autá a aj dobre premakané scény, fakt hustéééé

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Dlho som podobnú hovadinu nevidel. Niečo hrozné, akože tie nadprirodzené sily čo mal, ten jebnutý slovník a ako tam pargával tie staré tetky, no akože na blinkanie.

Jana Eyrová (2011)

Tak takto som sa v kine dlho nenudil, skoro som zaspal. Išiel som tam ozaj len kvôli mojej polovičke a hneď ako skončil film som mal neskutočnú chuť si zapnúť futbal a otvoriť si pivo. Síce ona hovoril, že to bola neskutočná romantika, budiš, ale celý film sa dokopy nič nedialo. Nemôžem dať lepšie hodnotenie aj keď spracované to bolo do detialov.

Komici (2009)

Tak tento film ma príjemne prekvapil, až do tohto filmu som bol asi zaujatý voči Adamovi Sandlerovi ako o neschopnom hercovi, ktorý stvárňuje len samé primitívne postavy. Film dokazuje, že aj on dokáže podať solídny výkon, bez pochyby najlepší jeho film, ktorý som videl. Dobrá dvojica hlavných postáv, ozaj pár krát som sa dobre pobavil, a odporúčam si pozrieť filmík o komikoch v Los Angeles, ktorý odzrkadľuje ľudskú povahu, a ukazuje že nie je všetko zlato čo sa bliští. Peniaze nie sú všetko, keď viete že vás čaká smrť, tak sa všetko zmení.....

Adela show (2010) (pořad)

Po tom ako bol hosť u Adely Ľubo Višňovský tak si myslím že lepší diel tejto show nebol. Bolo to ozaj veľmi vydarené, vždy som túto show považoval za dobrú ale niektoré diely ma ozaj veľmi príjemne prekvapili a zabavili. Glosátori sú perfektní, Sajfa je proste klasik, ktorý sa tažko hľadá, Marcel mu skvelo vtipne asistuje a Adela to má jednoducho celé pod palcom. Pre mňa vydarený projekt a dúfam, že ešte dlho aj bude :d

Proroctví (2009)

Zo začiatku to vyzeralo celkom slubne ale ten záver no otras. Mam taký dojem že na svete asi neexistuje dobrý detský herec. To na konci ked sa Celab lúčil so svojím otcom bolo také prízemné, okaté a tak na silu, že mi to až trhalo slezinu. No jednoducho to bolo na prd, proste ten záver ma nejako nenadchol, a potom zasrani ako Adam a Eva utekajú k stromu života, no skoro som grcal. Nečakal som že sa to celé zvrhne na podporu cirkevných hlúpostí. Bez cirkvi by to bolo oveľa lepšie. Film v pohode ale záver sa im z mojho pohladu nepodaril.

Stáhni mě do pekla (2009)

Ja jednoducho tento žáner nemusím a sklbenie hororových scén niekedy až s primitívnymi humornými aspekty mi vyznel trochu blbo. Ozaj na niektorých scénach sa vam bude až rozum zastavovať ako keby to vymyslelo pať-ročné decko, ktoré to až trochu prehnalo, ale mna sem tam napadlo že je to ako z kreslenej rozprávky!

Gran Torino (2008)

Zaujimavý príbeh stareho veterana, ktorý možno trochu zabudol žiť potom čo sa vratil z Korei. Myslim, že jeden z najlepsích Clintových výtvorov, aj čo sa týka stvarnenie postavy ale aj režírovania. Plynulý priebeh, ľahké zauzlenie a pre mňa trochu prekvapivý koniec a to všetko v prepracovanom poňatí každej scény. Odporúčam vidieť!!