Bratři z donucení (2008)

Step Brothers jsou přesně takoví jací by měli být - pošahaní, politicky nekorektní, rozhodně nejsou natočeni podle skutečné události a Ferrellovi byste jí nejradši hned natáhli. Ale je to sranda.

Majestic (2001)

Ačkoli Jima zbožňuju a námět je poměrně sympatický, dostavilo se znatelné zklamání. Z Majesticu vypadl vcelku tuctový film s patetickým závěrem.

Útěk do divočiny (2007)

Into the Wild ve vás najde i to co jste netušili, že tam někde uvnitř máte. Ačkoli je Christopherovo rozhodnutí na první pohled nepochopitelné, film vám dokáže, že byla jeho motivace naprosto jasná a že vám vlastně něco takového vůbec neni cizí. Precizně natočený i zahraný film, který je pro mě překvapením roku.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Do kina jsem šel raději bez očekávání a vyplatilo se. Bez předsudků se dá říct, že vás tenhle film nebude nudit, je co sledovat... ale je tu pár ale. Přes jistý talent, který Tauš projevuje při přenosu obrazové lyriky a jisté melancholie na diváka dochází až často ke krokům vedle - podivně přehnané detaily na tváře, trochu zmatečné ostření, umanuté opakování detailů na cigaretu... A pak ty dialogy. Ty tak šustí papírem a jsou často vyloženě špatně podané. Celkově herce spíš chválím, někdo mě vyloženě nezklamal. Samozřejmě po filmu, který milují tři generace těžko mohla přijít plnohodnotná náhrada, ale naštěstí nedošlo k vyloženému průseru.

Rollerball (2002)

Tohle dílko působí jako béčko z 80 let... je až nepochopitelné, jak se dá utopit 70 milionů dolarů - co za to dokáže natočit Del Torro a co McTiernan. Tohle je hodně nepovedená jízda na PCP, budeme se tvářit, že tenhle film nevznikl a za největší blbinu Jeana Rena budeme dál považovat Růžového pantera.

Pekelná ženská (2001)

Mizerně natočené - přitom potenciál byl. Slušní herci, obvyklý námět...

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nebýt tradice v podobě úspěšné série, veškerá pozornost by se omezila na starého hrdinu a spoustu investovaných peněz. Jinak je IJaKKL je nuda a sice solidní, ale nepříliš pozoruhodná zábavná blbinka.

Velmi nebezpečné známosti 3 (2004)

Celý námět byl ohlodán na holou kost a zbyla jen řídká popkulturní polívka o bohatých parchantech, kteří mezi sebou souloží a jen čekají, od koho z nich je to jen podraz. Dvě hvězdičky jsou za přívětivou stopáž a hezký holky.

Game Page (1998) (pořad)

Je to zajímavé, ale hůř už se to asi dělat nedá.