Babovřesky (2013) odpad!

Ne, to fakt ne, proboha to snad neni mozny, proc jsem si vubec doprcic myslel, ze ZT dokaze natocit neco ale opravdu neco vtipneho, tohe ale snad vazne NE! Takova kravina, nevtipna, zdlouhava, nudna, trapna a ja nevim co jeste. Jestli je toto komedie, tak opravdu nevim, co si pan Troska pod timto pojmem vlastne predstavuje, toto byly dvouhodinova muka a cekani, zda neco prijde, zasmal jsem se jednou, bohuzel po shlednuti filmu jsem zapomnel co to bylo. Je to hnuj a zumpa, nic vic se k tomu napsat neda.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Po skvělé 4ce bohužel velké zklamání, to i některým Béčkům jsem dal lepěí hodnocení, za mne nejslabší díl celé série.

Croodsovi (2013)

Pohadka pro deti? Tak na to zapomente, ted se zjevne delaji animaky pro dospele, protoze bud jsou americani uz uplne padli na hlavu nebo nevi, co maji detem davat do pohadek. Jsem hodne rozcilenej, ze jsem na to deti bral, opravdove zklamani, par vtipu to rozhodne nespravi, coz se potvrdilo i v kine, kde se skoro nikdo nesmal.

Temné stíny (2012)

Behem dvou dnu jsem videl dva filmy, jeden exceloval, druhy je to totalni katastroficky propadak, prvnim je bombasticky Diktator, druhym tahle kokotina, kterou si to u mne Barton pekne pohnojil, mimochodem jsem videl ukazku na jeho Frankenweenie a na to radsi ani nepujdu, protoze podle ukazek bych mu dal "Odpad". Jeho posledni tri filmy ode mne mely nadprumerne hodnoceni, toto ale neni Burtonuv rok, za mne doslova vyhozene penize a nastvani, ze jsem 2 hodiny koukal na takovou kravinu.

Nula od nuly pojde (2006)

To hodnocení si musím nechat rozležet, nevím totiž co si o tom myslet :-)

Čertova nevěsta (2011)

Trapné, jedním slovem trapné. Není to ani pro děti, ani pro dosplělé, možná pro fanoušky Zdeňka Trošky. Omlouvám se Kameňáku, tohle je ještě horší.

Drive (2011)

Mozna jsem ovlivneny vyhypovanym hodnocenim, ktere vubec neodpovida tomu co jsem videl, zvukove na to ma urcite vliv sal B. Bakaly v Brne, ktery je opravdu katastrofa na tento typ filmu. Co se tyka filmu, sceny s ridicskym umenim jsou vmestnane do par minut a dvou scen, jedne nocni a druhe denni, zbytek je pouze pokus ukazat teenagerum jak se da "mrtvolne" flirtovat s vdanou sousedkou, co ma manzela v kriminale. Uprimne to nemelo spad, sceny kde vrazdi zabijaky neuveritelne tvrde vzhledem k prevazne "komornimu" vyzneni celeho filmu a za mne je to zklamani. Herci byli OK, hlavne Gosling a Perlman.

Captain America: První Avenger (2011)

Film se mi libil na 5*, i 3D bylo velmi dobre koukatelne, ale hvezdicku ubiram za desny nemecky prizvuk u ceskeho dabingu a konec filmu, tyto veci se podle mne nepovedly a je to skoda.

Román pro muže (2010)

Film hodnotím pozitivně a i když má každý právo na své hodnocení, rozhodně to nemělo úroveň mexických telenovel nebo českých nekonečných seriálů, aby to byl odpad nebo 1*. Ano, místy trochu infantilní, na druhou stranu to dobře ubíhalo a bavil jsem se. Upřímně se mi to víc líbilo než Román pro ženy.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Prijemna oddechovka, obcas mi Gemma nesedela a mel jsme obcas pocit, jako by od posledniho Bonda nejak pribrala ;-) Ale spolecne s Jakem a Benem rozhodne zachranuji zbytek osazenstva, akorat nechapu, kam pisek odval 200 milionu dolaru, chapu, ze vyprava takovych poustnich eposu neco stoji, ale na tricich a platech to myslim nebylo... Dvojka by mi nevadila, snad se jednicka zaplati, zatim jim po mesici chybi 50 milionu, coz asi dozenou i diky DVD, ale moc ziskove to nevidim.