2Bobule (2009)

Rozhodne mne irituji lide, co kritizuji komedie a davaji "odpad" proto, ze nemaji nejake poslani nebo neco podobneho. Ja jse se kralovsky bavil, to je to co od komedie ocekavam a navic jsem se bavil vice nez u jednocky a pokud se vam jednicka nelibila, vubec nechapu, proc byste na to nekdo chodili a domnivali se, ze se zmeni koncept nebo humor. Za moji rodinu davam 4x 4*

Juno (2007)

Musim rict, ze mne tato komedie vubec nebere a to mam podobne komedie rad.

Návrh (2009)

Velmi prijemna a za letosek myslim nejlepsi komedie, velmi dobre zvolena ustredni dvojice a hlavne bozsky Ramon, to jsou velke devizy tohoto filmu.

Noc v muzeu 2 (2009)

Slabe, velmi slabe, prvni dil mel stavu a prvek neceho noveho, tohle je jen nastavovana kase bez chuti a zapachu

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Vahal jsem, zda dat tri hvezdicky, ale byly by hodne slabe, cely film mi prisel bez atmosfery a nudny, jestli to byla skutecna Brumbalova smrt, zlaty hreb filmu, tak jsem to skoro ani nepostrehl, proste ve vterine skoncil a pak uz jenom lezel na zemi. Necetl jsem predlohu, slysel jsem, ze 6. dil je jenom vata k poslednimu dilu, coz je mozne, ale za sebe mohu rict, ze by i ta vata mohla byt lepe udelana.

Strážci - Watchmen (2009)

Komiks neznam a vetsinu filmu jsem nechapal souvislosti, stopaz skoro 3 hodiny, rezisersky sestrih jsem nevidel, cele je to asi jen pro znalce predlohy, ja jsem zklaman.

Dvojí hra (2009)

Prijemne, chytre vymyslene, ale hrozne dlouhe a natahovane, za mne 65%

Pařba ve Vegas (2009)

Bez debat nejlepsi komedie letoska mozna poslednich let, konec mi uprimne malem strhal branici.

Faunův labyrint (2006)

jsem zklaman a nejen ja, ty dve hvezdicky jsou za vizualni stranku

Ten Největší (2007)

Ja jsem se teda bavil, Roba muzu, Jennifer taky, velmi prijemna komedie.