Zabiják & bodyguard (2017)

zajímavé, že Samueláč z Džeksnů vždycky hraje ve filmu toho černocha..

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Kdyby to možná mělo rychlejší tempo, a Paramount by se nebál to trochu osolit o pár useknutých hlav, nahých doroštěnkách, přidal šukající hárem, a kdyby si postavy mohli sami uvědomovat, že jsou ve světě dračáku, tak dám možná víc. Fajn, Hru o Tróny nechceme, ani znásilňování Sapkowskiho v devíti hodinách a více na Netflixu, ani prstění nějakých těch prstenů, kdy by se musel Tolkien sám grilovat v hrobě, a rožnit se jako prase. Rodinná kokotinka, co až moc cílí na uječené malé zmrdy, a takové punkovské nerdy 40+ to podle mě moc nesnesou. Nejsem ani jedna věková skupina, fantasy nesnáším, až na výjimky, a prosím Mrdvel a DC nejsou fantasy žánr. Pokud si staří známí pamatujou speciální film od tvůrců Futuramy - Benderova hra, kde ten svět dračáku byl o mnoho lépe koncipovaný, dělal si jak prdel a s úctou a pokorou tenhle nerdovský svět povznesl, a bylo to jak dobrá parodie na Hobita, Pána prstění a Hrou o Tróny, tak i něco, co má smysl si ukrást 2 hodiny života. Čert to vem, Arabela a Rumburákův svět pohádek to sice není, ale dívat se na to naštěstí dá, a to říkám bez kvéru u hlavy. Na druhou stranu je vidět, že někdo do toho dal srdce, a kus sebe, tak zvednu ještě jednu píď.

Zakladatel (2016)

a film o Andym Babishovi se natočí kdy?.. [kapitalistická americká pohádka, jak tenkrát prodejce mixérů ojebal bratry mekdonaldovi..].

Norbit (2007)

Orbita buď miluješ, a není co řešit. Ještě jednou řekneš úterý, a nedožiješ se středy..! to si piš, zlato. // gilty pležr 🖤

Creed III (2023)

Jelikož moje silná stránka nejsou koníčky, záliby, dělání něčeho užitečného, ba ani píchat holky, a porno je už takové mdlé, tak Creed trojka se zdá jako skvělá volba. Už celá myšlenka zotavit Rockyho sérii do nové černé barvy, jen aby si studio vykopalo čoudící boxerskou mrtvolu, a snažilo se něco jako kardio resuscitaci, ale i malé dítě ví, že tohle není z fyzikálního a doktorského hlediska možný. Už byla chyba ze Stallona, jako Rockyho, dělat boxerskou super hvězdu, když on není ani moc dobrý boxer s dobrou fyzičkou nebo svaly, jen umí udržet hodně ran. Asi to bude znít jako ironie, když si sám Stallone tohle vrakoviště producíruje sám.. takhle, do trojky se nemontoval úplně sám, protože i italský hřebec se na to zčistajasna vysral, ale chyběl mi tu nějaký starý, sklerózou prolezlý dědek na vozíčku, co místo ran sype životní moudra jak na běžícím pásu. Jako, já mu celkem zavídím, jsem zvědavej kdy Michael B. Jordan zrežíruje ještě další pokračování, a další lapání po dechu, boxování do pytle, vyběhávání na ikonické schody, potahání pneumatik, až mu to přijde dost nekreativní, a nastane den, kdy do ringu bude fajtit jeho hluchá dcera a stoletý Mr. (EE)T. Dám ještě z lítosti třetí hvězdu, čistě jen z toho, že jsem věděl jak to nakonec dopadne.

Vřískot 6 (2023)

"Halóó?" - "Dobrý den, tady společnost Z našich cen vám vysajem krev s.r.o., volám ohledně zákaznického dotazníku, jak jste spokojena s naším operátorem. Budu chtít zodpovědět jen pár otázek, jestli máte na minutu čas?" "No, já nevím, táta mi předevčírem zmastil píču za to, že jsem zase protelefonovala celý měsíční paušál.." - "Za tohle Vám nebude strháván žádný poplatek, stačí jen zodpovědět na pár nedůležitých otázek.." "Dobrá, ale pokud budu muset odpovídat, co mám na sobě, a jestli se můžu svlékat, že nikdo to neuvidí, tak Vám to okamžitě položím!!" - "První otázka; Jaká je Vaše nejoblíbenější hororová série?" "Uff, to je těžký, mně občas děsí i Teleblbýs, hlavně Tinki Winky a jeho obří péro na hlavě.. ale dost krutý je série Koorvení.." - "Počkat, vy myslíte Kuchání?" "Nn, určitě to bylo koorvení, protože s Hančou se z té nudy už koušem do kundy, jaká je to slabota.." - "Druhá otázka: Jak velká píča musíte bejt, abyste neutekla v zběsilé honičce vrahovi, který se v klidu za Váma vleče, a Vy jak se snažíte sebevíc rychleji, tak jen zakopáváte, a vrah Vás bez známky snahy dostane..?" "Noo, jak v čem. Každou sobotu chodíme šopovat do obchoďáku, a v krámu s hadrama potkáváme kluky ze školy, a Zeck mi tehdy říkal, jak mě miluje, a u toho si držel bimbase, což je v Jižní Africe něco jako projev lásky, no, takže jsem holkám si chválila jak je romantickej.." - "Eehhh, myslím, že u tebe se člověk nemusí moc snažit, že?" "Jen si moc nelibuj, já jsem panna. Do análu se to nepočítá, ten už mám odminula přísně zaježděnej, jak se na tom vystřídal celý fotbalový team, ale jsem jinak slušná tatínkova holčička.." - "A dost ty tupá píčo, tady je Džony, a jdu ti právě k baráku ukuchat sekerou tvý dveře z masivu, ty kurvo!!" "Ty jo, a dost, tohle si nenechám líbit, uh, počkej někdo je na druhý lince.. Halóóó?" - "Ahoj Sendy, jaké máš ráda horory?" - "Andrew, to jsi ty?" - " Oh sorry, Dejve, zapomněl jsem v jakém díle to hraju, jsem správně v devítce?" - "Ne, tohle je desítka, ještě ostřejší.." - "Tak se omlouvám, měj se Sandy" "Ahoj Andrew, neboj jsme domluveni na pátek ve 12 jo?.." // Tyhle zkurvené frančízodokonaile meta-narážkové vřeskoty už musej zdechnout, než se dožijeme dob, kdy se bude narážkovat na rimejky, jak jsou hrozně moc meta naaranžované, a všechny ty povinné kokotvóty, že má na vrahovi zbít minimálně 2 negři, co mají přežít, jsou fookin good. Probuďte se všici, všechno co mohlo bejt dobré na téhle frančíze byl doposud nejlepší první part, kde to celý chcíplo a vzkřísilo ještě na nástupu pětky, která dala naději že to Koorvení dostalo trojitý rozměr, ale tohle je už natolik ohrané, že ten kuchyňský kucháč je natolik okoochaný, že se zgumovatěl do hloupé kulisy..

Babovřesky 3 (2015) odpad!

nejlepší trilogie od dob Pána prstění..

Muž jménem Otto (2022)

Forrest Žumpa se z toho nekonečného autismu ještě dostatečně neprobral, abysme se nedopídili k myšlence, proč mají američani vůbec potřebu kurvit evropskou kinematografii, a zvlášť k tomu tu skandinávskou. Nikdy jsem o originálu neslyšel, a to underground indie filmy celkem můžu. Třeba takový dánský Guy Ritchie - V Číně jedí psy, a to ze své zkušenosti vím, že by to většina z vás možná ani nebavilo, ale co kurva, mě to baví. To stejný i výbornou švédskou kriminální triologii od Stiega Larrsona - Dívka, která si hrála a kopla do vosího hnízda, a Muži, kteří nenávidí ženy, která západní inscenace musela re-inkarnovat, přesně do písmena, a do uchlupatené bradavky, a jo, film je stejně dobrej, protože je věrnej originálu, ale kde ten svět pak spěje? To jsou amíci tak líni číst ty posrané titulky? Věřím o dost, že Otto ukradl Ovemu, jeho černý humor, který moc nekomprikuje s rodinnýma hovnotama, a tím by byl asi moc nekorektní, kdyby se Ove dopustil rasistické urážky, aniž by vstal z postele, a naši ukrajinskou rodinku by si zgustnul. Sorry, překlep, asi mexickou rodinku, jsem z těch úkáček už vážně hotovej. A co je možná na facku, že násilně tu byl přidán i termín LBTQvérů, a tam už budu nekompromisnej. Odmítám jít na hru amíků, a Foresta bez Foresta, jako vzteklého důchodce, se srdcem na pravém místě [idk, já myslel, že srdce je na levém místě, nevím nejsem chirurg..], ale tohle byl naplánovaný kalkul pro otylé manky za plotnou, a rozvášnělé geje u anální felaci.

Volha (2023) (seriál)

podívej se Jyrko, voe. Jedna stará píča si na internetu pochopitelně ztěžovala, jak si veřejnoprávní televize plete ze svého hovna bič, a uvede k výročí televize pořad, o sprostém buranovi, který dvakrát nereprezentuje televizi v dobrém světle. Neřekla to přesně do písmene takhle, ale lajcky bych zkrátil tak, že kdo jinej, než Česká televize by se z normalizační éry dávno zapadlého režimu, otevřeli brány vyobrazení české povahy, každého slušného českého občana, než Pepíčkem - Standou Pekárkem. Ono si potřebuje někdo otevřít hubu, a za mně, tam bylo těch nadávek možná zbytečně málo, a přitvrdit by se mělo i z nekonečnou soap operou Vyprávěj, kde tu minulou tamnější dobu vykreslovala, až moc růžově, stejně jako z Nemocnice na kraji města.. [zbytečná práce sanitářů, a škoda projetých kilometrů, kokoti, fakt..]. Vozit Gottáka by bylo terno, protože mile rád by mě zajímaly historky z natáčení Televarieté, a dát mu lék na rakovinu, podotýkám a předpokladám, že do té doby už bude vynalezen stroj času, tak bych národní poklad hezky uchoval. Rádoby zábavná retro smaženice, nepříliš s adekvátním hrdinou, který se chová jak hajzl, ale v seriálu buď fandíte menším hajzlům, než mega hajzlům, a jen ti hajzlové a kokoti, dopadnou nejlépe, protože se slušnejma se jen hadruje. Jako fanoušek českých filmů, a českého tématu obecně, byla Volha průměrnou time-machine podívanou, a jsem rád, že někdo má z České televize koule. [kdybych měl možnost vlastnit Volhu, zaparkoval bych jí do obyváku, a já klidně spal na zemi místo postele.]

Dobrý voják Švejk (1956)

největší žijící sigma male, který kdy kráčel českou krajinou.. kdo nešvejkoval, ten ani nebyl.

Časové pásmo bylo změněno