Volha (2023) (seriál)

podívej se Jyrko, voe. Jedna stará píča si na internetu pochopitelně ztěžovala, jak si veřejnoprávní televize plete ze svého hovna bič, a uvede k výročí televize pořad, o sprostém buranovi, který dvakrát nereprezentuje televizi v dobrém světle. Neřekla to přesně do písmene takhle, ale lajcky bych zkrátil tak, že kdo jinej, než Česká televize by se z normalizační éry dávno zapadlého režimu, otevřeli brány vyobrazení české povahy, každého slušného českého občana, než Pepíčkem - Standou Pekárkem. Ono si potřebuje někdo otevřít hubu, a za mně, tam bylo těch nadávek možná zbytečně málo, a přitvrdit by se mělo i z nekonečnou soap operou Vyprávěj, kde tu minulou tamnější dobu vykreslovala, až moc růžově, stejně jako z Nemocnice na kraji města.. [zbytečná práce sanitářů, a škoda projetých kilometrů, kokoti, fakt..]. Vozit Gottáka by bylo terno, protože mile rád by mě zajímaly historky z natáčení Televarieté, a dát mu lék na rakovinu, podotýkám a předpokladám, že do té doby už bude vynalezen stroj času, tak bych národní poklad hezky uchoval. Rádoby zábavná retro smaženice, nepříliš s adekvátním hrdinou, který se chová jak hajzl, ale v seriálu buď fandíte menším hajzlům, než mega hajzlům, a jen ti hajzlové a kokoti, dopadnou nejlépe, protože se slušnejma se jen hadruje. Jako fanoušek českých filmů, a českého tématu obecně, byla Volha průměrnou time-machine podívanou, a jsem rád, že někdo má z České televize koule. [kdybych měl možnost vlastnit Volhu, zaparkoval bych jí do obyváku, a já klidně spal na zemi místo postele.]

Dobrý voják Švejk (1956)

největší žijící sigma male, který kdy kráčel českou krajinou.. kdo nešvejkoval, ten ani nebyl.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Mravenec Z: Quanta Sraček. Taková ta neškodná broukovina, kterou jsem před 8 lety ohodnotil plnou palbou, [co čekat; bylo mi 12 let..], i po letech se na prvního Ant-Mana dokážu koukat pořád úžasem, protože nejde ani tak o šokující dílo, ale pokud jste stejně jako já někdy vyrůstali na Rodriguezových rodinných filmech, např. jako - Spy Kids, Žraločák a Lávovka a velký kkklenot Prckové, tak není divu, že ant-man mi tyhle sračkvosty přirostly k podkožnímu tuku. Z vánku jde silně cítit, že se na tohle všichni vysrali, přijde mi, že ani samotný herci už stagnují a rezignují, spolu i s Kangem, asi černým Thanálem, co nemá rád půlky vesmíru a bambilion bytostí, jen kvůli své barvě pleti, kterou mu nadhazují asi sto tisíc let [kterého si natolik neužijem, když čelí soudnímu líčení.. známe Ezra Millera a Flashe, mrk mrk?]. Okey, revoluční recept jak zabít zakomplexovanost. Pokud od téhle fáze cítíte velký propad Mrdvelu, nevím, kde jste byli u konce Endgame, a co nastalo potom [Black Widow, Shang-Chči, Thor: Láska jak puch], tohle už je kopanec do mrtvoly, ale už si to na nic nehraje, a rezignace jen pomáhá tomu, že to nikdo nebere kurva vážně, no a tehdy už se to dá považovat za zábavu, neskriju fakt, že jsem se bavil. Ant-man zůstane mým nejoblíbenějším superhrdinou, i když sám tomu nevěřím, co tady píšu, ale pravdu si do prdele nenacpu. Sračka to ale nadále zůstává.. Jediný ant-man navždy zůstává Ferda Moravec.

Extrémní rodiny (2012) (pořad)

Maďarskí bratia, ďakujem za úctyhodné hanblivé potěšenie! 🖤 Teplé kvarteto best. // gilty pležr

Shazam! Hněv bohů (2023) odpad!

já myslel, že ty idioty Friedberga a Seltzera už dávno někdo vycpal a uchoval si je na poličku v garáži, nebo kdo jim to dovolil režírovat? Rock totálně pohřbil celého Shazama do hajzlu, tak není ani divu, proč tohle nikdo nebere vážně. Snad nás Jakubko Kullka vykoupí ze zatracení nekonečného koloběhu sraní do držky, a vymete všechny hovada velkým smetákem! Tenhle Shazam mi po Linkin Park vyhledá jen SpiceGirls.. odinstalovat.

Pornhub: Sex, prachy a internet (2023) odpad!

Fakt nejsem cílovka. Na porno už hrdě nesleduju dobrých 30 minut, takže se k pornu fenoménu nerad přiřazuji, a nechci zpochybňovat IQ nějaký umělý nabotoxovaný pornoherečce, která normálně točí scénu minimálně s pěti černochy, s africkejma kokotama většími než hasičský stožár, s dvojitou možná trojitou penetrací do análu, a do kundy, a asi pět jí přistanou čuráci do pusy, [oběcně známý fakt, že pornoherec je tak nevděčná brandže, u které jsou všichni velcí pokrytci, porno sledujem ale koukáme na herečky skrz prsty, ale serem na nějakou lítost. Ty ženy nemají žádný kus soudnosti, a jsou to jen veřejné záchodky, do kterých si každý může strčet svého fanfulína. Partneři pornoherců jsou jen ubozí toleranti ještě s nižším IQ než ty "nádhery", že po večeru líbaj své oddané ženy, které v ten den měly v držce sperma asi deseti dalších čuráků..], ale fakt mě dokument vůbec neoslovil. Doby, kdy se v kvalitních pornech mého mládí střídaly jen samé kočky s dokonalým tělovým aparátem, a porno bylo defackto o té kráse A pak se sami nad sebou zamyslíte, na co to doprdele civíte? Na transmopofobní uděláky, jak to transka dělá chlapovi do kaďáku, ale přitom všichni v jádru věci víme, že to nejsou holky s pérama, ale kluci s kozama!! Porhnub dokážou navštěvovat jen boomeři, co si předplácí VOYO..

Kancl (2005) (seriál)

pro někoho, komu přijde britská verze moc britská. Jo jo, nespočet memísků, shitstorm giphů a 188 důvodů, proč nepracovat v kanclu. Můj osobní problém s kanclem je asi ten, že jsem se aspoň třikrát namáhal vracet k pilotu, až jsem usoudil že mě seriál nezajímá.. [můj tip, ale třeba takový indie movie - Maléry pana Šikuly, mě bavily o dost více, protože ten brutální sarkasmus vám mrdá pěst rovnou do ksichtu..]

Frasier (1993) (seriál)

krystalická nostalgie pro někoho, čím byl Frasier náplní teplého osudového léta 2010.. a neříkejte, že nikdo z vás netoužil se stát moderátorem v rádiu, jako Frasier Crane.. Imagine; kdyby moderoval společně s Marešem a Hezuckým ranní show..

Krok za krokem (1991) (seriál)

mezi záplavy hoven čím nás zásobují americké inscenace, patří Step by Siblings k tomu nadprůměru. Nejde o of the top strop situační komedie, ale je to prdel.. a sir koudák jako ten feelgoodman sympaťák je fakt chábr se zlatým srdíčkem.

65 (2023)

čsfd paleontologové jsou domrtě zklamáni, což mě vůbec nepřekvapuje. Já jsem se u toho hezky vychrochtil, a nebylo to zbytečně moc akční, jak kdejaká dinosauří star wars píčovina, s pípající konvicí a zlatým toustovačem, ale takovým sračkám už trusíte a pětkujete 80%, že? Aspoň nikoho nenapadlo z brontosaura udělat buznosaura, a nalepit mu těsné růžové tanga, jak máme ve zvyku..! [Teď se tu rozjíždí otázka, kdyby se Adam Řidič nenaverboval do Mléčné dráhy, nezavinil by vyhubení dinosaury asteroidem, a mohly tu žít nadále, a chodily by tu takové legendy jako Judd Apatow-saurus nebo Barack-iosaurus? HmMm. Takže by dinosauři v Jurském parku měly jen camea? 🤔]..