Manžel na zkoušku (2018)

Třicet let starý remake Přes palubu neznám, a ani nemám v nejbližší době zájem se kouknout.. jinak nevymluvíš se na fakt, že jde zase o tuctovou romantickou komedii s tuctovou zápletku, že si někdo natrh kebuli a ztratil paměť. Anna Faris, která si svoji pověst nevybere, stejně tak jak Sylvester Stallone, když začínal tenkrát v pornu. Děsný biják spolu s Diktátorem, zaplétá síť s remakem Overboard. Eugenio Derbez, mexické koště, které si pro jednou nezahrálo v nějaké venezuelské telenovele.. Pohádka o tom, jak chozé k lopatě přišel. Pokud nejste silná feministka a aktivistka, může vás to bavit. Nevím o jak moc je lepší originál, když podotýkám jsem neměl štěstí ho ještě vidět. Tohle mě z nějakého důvodu bavilo a beru to jako dobrou oddychovku, která sice kypí romantickýma klišé a trapných ftípků.

Jsem božská (2018)

Keporkak Amy Schumacher, se jako její nejlepší kamarád megalodon na souši Melissa McCarthy, opět bezpohlavě vrací k něčemu co by se dalo nazvat jiným druhem mučení, počkej, jak tomu říkali na kabelovce? Jo, humoru! A opět to bude o tom, jak si máme sami sebe vážit (tak já bych radši Schumer nedávál vážit, jinak by se mi rozbila váha), i bez ohledu na to jak na venek vypadáme. Zase komedie pro tlusté krávy. Jenže proč ty tlusté holky klamat, něčím jako, že se stačí polozabít na rotopedu, a pak se po otřesu mozku cítit krásná? A pak na klišovitým a slaďoučkým konci se ta tlustá machna dozví, že krása není vše, aby jste se cítila dobře. Tak kurva, to i Popelka a její tři oříšky jsou víc realističtí než tenhle brak. Serte na to, chceš být krásná a štíhlá? Vypnu bednu, zvedni tu svou tlustou prdel z gauče, zahoď nuttelu a běž cvičit.. trapný až běda.

Ghost Stories (2017)

Profesor Phillip Goodman, má svůj pořad "Odhalování šmejdů", na způsob, kde odhaluje různé podvodníky a šarlatány. Jednou od svého bývalého kolegy, dostane spis, o třech případech, kteří byly svědky paranormálních jevů. Každého vyslýchá a poslouchá 3 "spooky" historky. První historka je o nočním hlídači, který vypráví, jak ho při hlídání v opuštěné cvokárně "strašil" duch malé soplindy. Druhý je trochu "crazy" kluk, který v noci v lese svým autem "omylem" přelej Krampuse a ten ho od té doby pronásleduje. A třetí je bohatý finančník, kterému Poltergeist prozradil, že jeho žena zemřela při porodu.

Ztracen v džungli (2017)

S děckama jsme si v pondělí ráno udělali školní výlet do Amazonského pralesa. Průvodcem nám dělal nemytí a zablešený chlapík Denča. Tento záhadný člověk, který vypadal jako kdyby se právě vykoupal v kaluži hoven, bez bot a zubami tak žluté, jako hvězdičky na obloze, věděl o pralese tak stejně, jako nezkušený mladý kněz při prvním pohlavním zneužitím malého protestanta. Po dlouhých a útrapných 12 hodinách v temném a nebezpečným Stokorcovým lesem, jsme se konečně dostali do školy, a všechny děti zkopali Harryho Posera doprdele, za to jaký kokot to je, že se klidně nechá ztratit skupince německých batužkářů. To byl ale den.. Tak a teď z jiného soudku. Je hezky vidět, že Denča konečně hraje i v jiných filmech než o panicovským kouzelníkovi s bleskem na kebuli. Pohled na krásu zalesnané Amazonie, jen tak neomrzí. Oplatí se to? Jasně, proč ne. Film nás chce poučit, že od určitýho času, člověk přestane myslet na hovadiny, které mu přišli důležitý, protože k životu jsou totálně k hovnu. Pohádka i s ponaučením.

Kazišuci (2018)

Tady ani bělidlo na opláchnutí ksichtu nepomůže ..

Vadí nevadí (2018) odpad!

Zúčastněný jsou: Tupá škatule, hodná a hnusná babochlapka, a v neposlední řadě krásná a kozatá bloncka, která každému ve městě už dala, teda až na mě, chlapy s malým pérem neobsluhuje.. Teď z muźského reportiáru: Mladej sexouš, ale strašnej alfapíčus, schizofrenický správný klučina a homokládský větrovák s choutkama lízat analní kolíky po použití. Tak, hra může začít!!

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Frantíci se rozhodli natočit svoji variaci na ještě větší stupiditu “Když si Č(ur)ak bral Lerryho“, ale tohle byla o fousek lepší a větší prdel. Byla to taková píčovina, až to prostě bylo dobrý. Poslední dobou ty žabožroutské kondomedie stojí za starou belu, ale tohle patří mezi ty lepší výstavní kusy. Vedlejší postavy, které se ve filmu jen mihly, jako třeba teplouš s udicí nebo slepec se slepeckým psem, byly k pousmání. Kdyby se to točilo v Práglu, tak by do toho velel Okamura, aby nedopatřením neznásilňovali naše matky a dcery, a neprodávali ten jejich kebab. Někdy se prostě vyplatí hrát si na buzíka. Otevře se vám úplně jiný svět, a taky se mi začíná líbit YMCA.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

V roce 2045 se svět octne v největším chaosu a krizi, jediná spása pro lidi je "výar" videohra OASIS, rozsáhlý virtualní svět, kde můžete dělat co chcete a za koho být chcete, kde je ten největší hon na easter eggy a.k.a. "velikonoční vajca", a ten kdo je všechny najde, dostane nevyčíslitelné bohatsví Jamese Hallidaye, neboli stvořitele OASIS. Celý svět pohltí tahle soutěž, mezi ně patři taktéž jeden nebojácný mladý jinoch Wade. Užijte si tuhle šílenou a nebezpečnou indianajones podívanou za pokladem. Film vás bude bavit i svými odkazy a easter eggy na herní, filmové tituly. Najdete tu prakticku vše. Máme tu i hodně odkazů na starší publikum. No na rovinu, komu, kterýmu je min. pod 30 zná Montyho Pythona, The Shining, Take on me nebo "řekni cokoliv"? Tohle musíte zkouknout i na podruhý abyste zvládli všechen ten, nával na popkulturní věci. V jedné vteřině se objeví i milion dalších odkazů nebo postaviček, třeba vojáci z Halo, mašině z Terminátora dvojky, Sonica, Jasona Vorheese, Freddyho Kruegra, Rogera z falešné hry, železného obra, nebo profesora z "Návratu do budoucnosti" Polovina rozpočtu byly zřejmě poskytování autorských práv. Nejlepší je, když jste ještě k tomu fanda do filmů jako já, tak si film ještě víc užijete a pokud ne, tak bude mít film pro vás jinou váhu. Jinak film je trochu přemrštěn na 140 minut, a všechno to má divné tempo. Hlavně na konci kde máte malou šanci všechno postřehnout. Kamera je moc divoká, takže nedoporučuju být u toho nalepenej jak moucha. Pro nerdy nový druh porna. Zatímco někteří lidé budou vždy číst Vojnu a mír jako detektivku, někomu stačí přečíst si obal od žvýkačky a rozluští tajemství vesmíru.