Potomek (2019)

Prodigy nahrálo další hudební pecku, říká se mu Potomek! #podzimnisklizen [2020]

Tak už konečně chcípni, táto (2018)

Houby Tarantulino, ale Sokolov! Na světě existuje spoustu mutantů, kteří se až moc inspirovali ve stylovém a zábavném zabíjení, i s trochu té nadsázky a brilantnímu černýmu humoru. A kde se našel, než ve Sovětském Rusku! Óda na radost může být pokořena, jelikož nikdy jsem ještě neviděl ruského dědka vrtat akuvrtákem do stehna mladému kopytu, tak v nadmíru zábavném stylu, až se mi ruka šmátralka hnala do smradlavých trenek, s kulišáckým úsměvem na tváři. Tak přeci abyste neřekli, že jsem nechutný hovado. Mohli byste i namítnout, že nejde o nic víc, než jen o blbé a krvavé zabíjení bez myšlenky a děje, je to prostě jen hnusný a hnisavý odpad do škarpy. Už jste fakt asi všichni zběhlý a zvyklý na mindfuck píčoviny od Nolena, že kvalitní děj se pozná jen v tehdy, když tomu ani za mák nerozumíte o čem se tam dva negři baví (nenarážím sice na to, že černoši mají svůj ghetto slang, ale že je teď Amerika obsazuje v každém filmu, kvůli vyjebané politické koreknosti), nebo proč se američtí senátoři rozhodli zvolit zákon o rostoucím propadu černé ropy. Tady se dokázalo i zcela nemožného udělat zajímavou bojovku, a nemuseli je dávát někde do vystřelující budovy, kterou ovládli něměčtí teroristé.. a je úplně jedno čím se ti vodkou vochlastaný vořežečmeni mlátí. Ať už kusem salámové šišky, hrníčkem, kladivem nebo třeba tou akuvrtačkou z Hornbachu. Představivosti se meze nekladou. Klidně si mě nazývejte úchylným nekrofilem a primitivním píčumilem, ale tomuto víc než 4 nedám, ale celou pětkovou línii! ❤

The Fanatic (2019)

Miláček národa, výborný herec s vynikajícím hereckým nadáním, nejžhavější milenec, výnosný adept americké filmové akademie, a.. tohle všechno John Travolta není. Od dob Pulp Fiction, a taky dob kdy už v žádném normálním filmu bohužel nehrál, tak se z něho stala jen uhynulá troska s divným přistrškem. Mně je ho i celkem líto, fakt se snaží a nikdo jeho charismatický talent prostě nechce dotáhnout. No, ale pohořelé hvězdy mužem rozebírat jindy, tady přichází na scénu pomatený hipster s celkem vkusnou havajskou košilkou, který se trochu ztratil po cestě k domu pana Afflecka a s jeho přítelkyní Jasona Lee, zavítal k domu Uwe Bojlera. No, a kdo jiný má tolik páveckého ega, než béčkový herci kteří musí svojí nadřazeností otravovat neškodné a milé downáky. Tenhle film není zase taková pastva na smetiště, jak to mnozí z "předných kritiků" ověnčují a škatulkují jak žida v ghettu. Ne, jen to je hodně retardovaný a nedotažený snímek, který nedostal více pozorností než u pár divných uživatelů libující každou snuff švárů, a intelektuální dokument o rozpadlé kadiboudě v obci Broubetín, na téhle databáze. Kdyby se tu možná více soustředilo pořádně na scénaři a nějaké té vnější logice, než jen na žraní toustu s plnotučnou majonézou s burákovým máslem, mohlo to dopadnout i obstojně, a aspoň nad 40% Já se bavil při pohledu na retardovaného Travoltu, jak si v masce Johnyho z Pátku třináctého snaží umělým nožíkem vykuchat béčkovou rádoby celebritu. Nelíbilo se mi moc jednání pana důležitého, a tak hnusně se chovat k downákovi s hepatitidou. #podzimnisklizen [2020]

Lesapán (2015) (studentský film)

Guillermo del Toro by se mohl učit..

Little Monsters (2019)

Někde řádí pandemie, a někde zase zombie corona. Teda, naopak. Whaat?? Hloupočká komedie, která vůbec neurazí a některé možná i nadchne. A tam se řadím já. Ocenil bych víc brutálnějšího přístupu, jedno za čas ukázat detailnější rozežranou ránu, no a možná vyměnit tu mokačínovou opičku za krásnou zrzku, možná červenovlásku, a budu spoko.. #podzimnisklizen [2020]

Projekt Power (2020)

jo jo, je tu Pája Lišška, a soubor těžkých asociálů s nadliskejma schopnostma, ale kurva na co, když ten film se neumí rozhodnout jaký žánr chce vykrádat, nedrží tvar ani délku, je to jen vyzáblej kus kokota..

Rohy (2013)

Harry Prosser a Ohnivá čaša je za hranicí toho, co dokáže polobuzničkové publikum ještě zakosnout, ale je to kurevsky vtipné.. jen kdyby se to nebralo natolik vážně, ale čistě jen ze sarkastického nádechu, bylo by to o rožek zábavnější, ale co jiného čekat od Danči, než kouřit čuráky a někdy si občas zaexperimentovat, aby dostal roličku která mu zaplatí dluh, který ještě dluží rodičům za živení a šacení. Doprdele, vidět ale paroháče Radcliffa, jak prohrává s čertem blackjacka, je esence kvality. Co se mi zase nejvíce líbilo, že jsme se ze začátku romantické slaďárny, alá Twilight, dostali až na fantasy mytologickou bojovku, alá Dogma.. #podzimnisklizen [2020]

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nastavovaná vtipná kaše, které se máme nahlas smát a otravně prskat smíchy. Ano, dokážu si představit i sebe, že bych tohle po večerech koukal, a smál se u toho, až by mi sousedi bouchali smetákem k podlaze, nebo až by na mě zavolali policii za rušení nočního klidu. Ale, bohužel ne, radši bych udělal nenásilný pohled kamerou na obličeje hlavních postav s třicetiraňákem do tečky, aby byl už od těch divných newyorčanů klid.. teď fuckt, znáte někoho tak ukecanýho, jako je Ted? Tehle seriál je prostě na - počkej si - hovno!

Rány (2019)

Diváka rozjebe už ta představa, že se pod tímhle upsal snad každej. Ať už to jsou samotný herci, producenti, koprodukční studia, zvukáři, dokonce i samotný Netfkus, prostě kurva každý kdo kdy pracoval a má něco společného s tímhle filmem. Náš hlavní hrdina je na haluškách už od konce, a není divu že mu kolonoskopický pohled tasemnicový virvány, totálně zmastí celou tu bezednou jámu jménem mozek. Šváby si taky jednou za čas dám k snidaňi, hlavně když se mi do ventilovýho uzávěru dostanou až do lednice, a pak mi nakladou svoje vajíčka do bramborovou salátu. Ruku na varle, i když je to naprostá a tupá sračka, znám lidi kteří by si na to ujížděli jak svině po chemoterapii, když mu do hlavy střebají myšlenku, že vepřové je celkem libové maso. Hippity Hoppity, tvůj mozek je už nadosmrti propitý..

Hlasy (2014)

Nic světobornýho a ani nic překupnického, ale i tak jde o rozkošnou a sentimentální komediální taškařici. Pokud jste někdo jako já, kterého odradí už špatná začáteční sleď znělek studií, a špatně vytisknutá jména herců a hereček v růžovo-oranžovém textu, tak jednoduše bežte do prdele. Místo šarmantního Reynoldse se mi více líbila cynická mluvící kočka, i já někdy obzvlášť po tom, co si vezmu jointa na dobrou chvíli, taky slyším jak mi křeček do duše promlouvá, ať sebeznaživěji opíchám tu štětku, která sedí vedle mě, a obvykle ta štětka je jen pěnový aku polštář ve tvaru duhovýho jednorožce. Cože, vy ještě nemáte polštář ve tvaru jednorožce. No, velmi doporučuju při jeho koupi, pro slečny může mít dobrý opačný výsledek, hlavně pro několika nocích, kdy nemáte u sebe vašeho milovaného, nebo lajcky řečenýho robertka. Každopádně, špatné to asi nebylo, ale že bych měl nutkání to zkouknout znovu, to asi ne.. ale jako oddychovou trampotu na páteční večer s kundama, jako vyšitý na míru. A rada na závěr, i s useklou hlavou staré týdenní šlapky, se dá udělat také spousta hezkých věcí, a ne jen polyhalogenová lampička. Což mi dává flashbacky na Americké psycho ;-)