Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Předlouhá ukecaná nuda. Neříkám ,že pár momentů nebylo vtipných, ale dvě hodiny se to nedá vydržet, to už je jen zdlouhavá křeč.

Kaidan (2007)

Tohle byla jedna zdlouhavá nuda. Nemám rád tyhle výlety do Japonské minulosti, ti lidi mě přišli všichni stejný. Snad jen konec docela ušel, jinak strašně dlouhý minimálně o půl hodiny zkrátit, pak snad by to šlo. Ještě že se to dá přeskakovat, jinak bych to nedal.

Oktanový kult (2003)

Na můj vkus moc temné ve smyslu všechno natočit v jedné noci na dálnici. Takže toho člověk za celý film moc nevidí, to mě vadilo asi nejvíc, že to bylo takové chaotické. Od půlky už to dávalo větší smysl, ale neustála tma mě dost vadila. Přesto se to celkem nechalo.

Dominion: Pod nadvládou zla (2005)

Zdlouhavé a nezáživné, místy to bylo spíš drama o ztrátě víry. Ona úvodní scéna byla dost hustá, rozhodnout o tom kdo má umřít. Zasadit tohle do současnosti a o 30 minut zkrátit, pak to možná bude i koukatelné, ale pro mě to byla nuda.

Truman Show (1998)

Nevěděl jsem do čeho jdu, jen že je to pohled na to jak média umí manipulovat s lidmi. O to víc bylo pro mne zajímavý sledovat co se z toho vyklube. V podstatě se dá říct, že nebýt Sylvie, tak by Truman na nic asi nepřišel. Přesto by mě zajímalo do jaké míry by tohle bylo legální, takhle si vychovat cvičenýho člověka.

Zmizelá (2014)

Opravdu povedený thriller, který ani trochu nenudí a dává nám pohled na věc z obou stran a vše je poměrně dobře jasné,ale zároveň i zamotané. A je vidět, že i sebe lepší plán nikdy nevyjde tak jak by si dotyčný představoval. Je tu jasně vidět jak američané hltají každý podobný případ a jsou jak supy čekající na kořist, aby ji mohli trhat, aniž by věděli co a jak.

Amulety života a smrti (2008) (TV film) odpad!

Tomu říkám tv slátanina, která mě opravdu nebavila a přetáčel jsem to jak jen to šlo. Amuletem probudí zlo, dejme tomu, ale díky tomu vznikne šílená bouře a lidstvo je na kolenou, Ani po ránu se na to nedalo koukat. Herci příšerný a děj ještě pitomější.

1942 (2005) odpad!

Šílenost, která nedávala moc logičnosti, pětice vojáků co běhá po džungli a děsí že ženského hlasu, ještě k tomu je to zasazený do 2.světový války. Opravdu šílenost, za 40 minut dokoukáno, jinak bych to nedal a víckrát si to nepustím.

Acolytes (2008)

Na béčko velice slušný horor. Který má docela netradiční zápletku, kdy trojice pubertáků vydírá vraha, aby zabil jiného hajzla co je kdysi zneužil. Ale ono je to tak zvláštně propletené až je to zajímavé. Nepopírám, že ty školáci mě docela sral..., ještě k tomu trojka, která logicky nejde do páru. Docela by mě zajímalo co jejich rodiče, přišlo mě jako když si dělaj co a kdy chtějí. Naštěstí to u hororů končí pěkně.... K tomu prostředí sluné Austrálie, tomu dodá jiný rozměr.

Obchodník se smrtí (2008)

Čekal jsem od toho víc, je to spíš místy nechutné, ne ani tak realizací, jako spíš prostředím, kde se to odehrává. Humor je tam až na konci, kdy jsem se i zasmál, jenže to je docela málo. Ani herci se moc nesnaží a děj postavený na vyprávění, tomu zrovna moc nepomohl. Z mého pohledu velká nuda.