Já, Frankenstein (2014)

Celkem koukatelná fantasy o boji chrličů s démony a do toho jedno monstrum, které zase tak hrozně nevypadá. Ale jeho "život" zrovna moc pohodový není. Poměrně solidní podívaná, která neurazí, ale ani nijak nezůstane v paměti.

Interstellar (2014)

Povedená sci-fi, o hledání nové planety pro lidstvo. Předlouhá podívaná, která nenabízí moc hluchých míst, což se moc často nevidí. Těžko říct jestli bych se chtěl podívat za hranice naší galaxie asi nejspíš ne. Určitě bych si dovedl představit ono putování po různých planetách víc podrobnější, přesto jsem byl spokojen.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Tenhle seriál mě nechytl tolik jako jiné obdobné, docela mě trvalo než jsem to celé dokoukal dobré 2 měsíce. Spíš mě stačilo dát si dva díly a konec. Zvyknout si na autistu byl pro mě docela problém, mě přišel prostě na ránu. Celá první série měla takový až příliš ucelený děj. Já měl ještě k tomu verzi bez titulků tak že jsem spoustu toho nerozuměl. Pak naštěstí ty výlety za hranice skončili. Druhá série je mnohem zajímavější a hlavně přibyla Saxon Sharbino, která je velice pohledná dívka. Tak trochu paradox mě přišlo hledání dcery a matky, který po shledání prakticky hned skončí. Silně mě to připomnělo jiný seriál Revoluce. kde se taky snad 10 dílů hledá kluk, aby ho v dalším hned zabili. Asi je dobře , že to má jen dvě série. Samozřejmě by se dalo pokračovat, ale já myslím že to stačí. Ps- pořád se tam zmiňuje o 36 lidech, ale těch už dávno tolik není, nejmíň 4-5 jich je po smrti.

Tichá zuřivost (1982)

No nechtělo se mě do toho Norrise nemám rád. Ale nakonec jsem to dal a nebylo to zase tak špatný, hlavně začátek, kdy psychopat vezme do ruky sekeru a jde řádit. Pak nastoupí Chuck a šel to řešit. Jinak sem tam ňáký prsa i trocha humoru. K tomu šílení vědci co přivedou psychouše zpět k životu. (jo "Nobelovka" za to stojí). Z rychleně se to dalo, ale třeba onen moto gang tam byl zbytečný to jen ,aby se mohl Chuck předvést .

Vlkodlak: zabijácký virus (2013) (TV film)

Slušná podívaná, sice je hodně laciný, ale zase tvůrci přišli aspoň s něčím novým a to se cení. Vlkodlačí virus se šíří rychle jak mor. Hlavní hrdina je docela fajn, stejně tak ženské osazení. Opět jsou záporáci, kteří mají jiné úmysly a vlkodlaci řádí jak o život. Příjemná pohodovka.

Město vlků (2011) odpad!

Jasný odpad od samého počátku , už jen ten rozostřený obraz. Herci na zabití, hlavní hrdina chce zbalit pěknou spolužačku tak jí pozve kamsi do opuštěného města, na výlet k tomu sebou vezme kámoše, aby to nebylo tak okatý. Naštěstí jim holka pěkně vytře řit, tím , že si sebou vezme přítele. Asi jediný světlý moment filmu. Pak už konečně na řadu přijdou vlci teda pěkný pejsci. Hlavní hrdina se chová jak největší zbabělec, kterému jsem přál, aby ho konečně vlk sežral. Větší partu debilů jsem dlouho neviděl. Tohle je snad i "c"film.

Žraločí lidožrouti (2012)

Tohle bylo děsně naivní a blbé. Nápad dobrý, ale ta realizace je děsná. Postavy se chovají jak ovce , když jdou na porážku. Žádná známka vzdoru pokusu o útěk prostě nic. K tomu ten magor co je drží, má všude po ostrově kamery s mikrofonem, které vše perfektně zaostří, opravdu nesmysl. A ta banda tupounů se ani nesnaží je ničit, aby si mohli v klidu promluvit. I se divím že nejdu na odpad.

Nultá hodina (2013) (seriál)

Osobně si nemyslím, že je to tak špatné jak to řada lidí hodnotí. Ba naopak, já se dobře bavil. Spousta napětí zajímavých nápadů a zvratů. Ano byla to v podstatě blbost, ale který podobný seriál není. Tohle díky brzkému zrušení naštěstí skončilo uzavřené, ale s možností pokračování, které sice nebude,... Je to prostě jen jedna s konspiračních teorií o církvi, která je zajímavě realizovaná.

Pavoukotřesení (2012) (TV film)

Nemůžu si pomoct, ale já se skvěle bavil. Co na tom, že je to béčko jak vyšitý, ale neskutečně vtipný a i herci se naštěstí neberou vážně což je jen dobře. K tomu je tu spousta pěkných holek, dost solidních hlášek, prostě skvělá odechovka.

Teď se nedívej (1973)

Z mého pohledu poměrně zdlouhavá nuda. Příklad toho jak se v Evropě 70.let točí horory. Jenže to bylo spíš víc psycho,horor, na který musíte mít náladu a tu já jaksi neměl. Nebýt celkem slušné depresivní atmosféry a poměrně zdařilých hereckých výkonů, zvlášť postava Laury (která je moc hezká), není se na co moc koukat.