Boa vs. Python (2004)

Dva obří hadi proti sobě. Boháči co neví už roupama co by dělali a tak jsou jen tak lovit přerostlého hada, jenže on jim jak jinak frnkne. Naštěstí dostali co si zasloužili. Dvojice co snaží zastavit hada (či přesněji nejdřív trojice) je sympatická a Jaime i velmi pohledná, zas dělá co může aby hada zastavili. Celé je to prošpekováný suchým humorem což jen odlehčilo jinak podrůměrnýmu filmu a dělá z toho snesitelný "béčko".

Riddick (2013)

Solidní sci-fi o neporazitelném Riddickovi na pusté planetě, kde se snaží přežít a zároveň musí čelit nájezdům žoldáků, kteří prahnou po jeho hlavě. Hodně se mě tam líbí onem "pejsek" škoda ho. Příjemná podívaná spousta akce i pěkný triky.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Tak nák jsem čekal romantiku ala E.T., ale naštěstí mě začátek hned vyvedl z omylu a čekala mě příjemná road movie i mimozemštanem, který slušně hláškoval a dvojicí nekňubů , který mu pomáhají. Velice dobře jsem se několikrát zasmál, i herci působí velice přirozeně a nenuceně což jen podtrhuje povedný film. Vřele doporučuji.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Rodinná sci-fi, kterou jsem si i docela užil. A to nejsem podobným filmům zrovna nakloněn. nák jsem pořád doufal, že se rozjede v dospělém stylu, ale jak našli onoho roztomilého mimozemšťana, bylo mě jasný, že nic víc už čekat nemůžu. Celkem se i divím jak jsem k tomuhle filmu přišel.

Scanners III (1991)

Tenhle díl jsem si s chutí užil, spousta akce i sem tam ňáký humor.Telepati krásně řádí, a jsou na to velice chytře či přesněji Helena se pokouší ovládnout celý svět pomocí schopností a televize. Postavy krásně vybuchují a jinak se deformují díky telepatii. Určitě krásná tečka za touhle serií.

Lžeš, zemřeš (2012)

Mladí manželé se ocitnou v jakési zvrácené hře, kdy jsou každý zvlášť zavřený a podstupují nedobrovolně jakýsi test důvěry. Zas další variace na podobné filmy, kdy musíte dokázat jak moc vám na druhým záleží a jak moc ho znáte. Myšlenka je dobrá podobný psychárny mám rád, ale tady mě chybí smysluplná pointa, zvlášť to pozadí oné hry, kdy se toho moc nedozvíme co a jak bylo. Chtělo víc dotáhnout, ale na jedno zkouknutí dobrý.

Poslední přístav (2010)

Nehorázná blbost, Nechápu jak jsem si tohle mohl stáhnout. Neskutečně nesympatický polda co chlastá, tak je suspendovám a přeložen někam na pobřeží, kde objasnuje zmizení dívky. Ten film postrádá snad všechno od napětí, akce, zajímavého děje a nebo aspoň lepší herce. K tomu to zimní či podzimní počasí na pobřeží zrovna náladu nevylepší.

Sousedská hlídka (2012)

Film mě dělal hned od začátku docela problém si na něj zvyknout, hlavní hrdinové byli zoufale nevtipný a spíš otravní, až v druhé polovině se to rázem změní a já se i občas pousmál. Třeba tím, že jak zabít mimozemšťana? urvat mu ptáka, mě dost pobavila. Přesto z toho tvůrci víc jak průměr nevytěžili.

Vytí vlkodlaků: Znovuzrození (2011)

Vlkodlaci tak trochu jinak, Will se až v dospělosti dozvídá co je vlastně zač a musí se s tím srvnat, což není moc lehké, zvlášt kdy jsi najde krásnou holku (Lindsey Shaw) , která, ale není jako on. Těžko říct jestli tohle počítat k serii Kvílení vlkodlaků? Já osobně to mezi to moc nepočítám. Nebylo to zlé, ale něco tomu chybí.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Tohle mě hodně připomíná druhý díl, který se mě moc nelíbí, tohle taky není nic moc, což je po dobré čtyřce zklamání. zapojit do toho dospělýho syna asi není zrovna dobrý nápad a ještě to nacpat do Ruska. Na jedno podívání jo, ale klasika se z toho nestane.