Muž s cejchem smrti (1990)

Suprové béčko, které je akční od začátku do konce. Steve ve své nejlepší formě, jamajčani jsou správně šílení, jediné co mi zde schází, jsou vtipné hlášky. Skvělý film na odreagování.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Retard Ozzák jako představitel demence v praxi, není vtipný ani první minutu, natož pak celou sérii. Ostatní jsou jen ochotníci, kteří se pohybují na place. I Gott, který je od přírody "skvělý herec" je všechny strčil do kapsy jen tím, že otevřel dveře. Ten monotónní smích, který se pouští po každé "děsně vtipné hlášce", aby upozornil klasické diváky Novy, že tento joke se jim povedl a oni se musí smát, ten domrdá poslední kladné zážitky ze sledování této žumpy. 0%

Britannic (2000) (TV film) odpad!

Já zkrátka miluji filmy, které mají užasné efekty.

Sám v temnotě (2005)

Nevidět tento snímek, tak můj život nemá smysl.

Collateral (2004)

Ta scéna na diskotéce při hudbě Paula Oakenfolda je zkrátka dokonalá. Tomáš Cruise mě konečně po čase bavil. Vše bylo dokonalé až na ten klasický hollywoodský konec.

Bostonská střední (2000) (seriál)

Tento seriál bohužel "odsral" demenci komerčních televizí. Koncem srpna se rozjede masivní reklama na tento seriál, lidé jsou natěšení, čekají vysílací čas kolem páte odpoledne, nebo později. Přichází zaří a s ním i šok, vysílací čas 14:05 !? Co? To je vtip? Zajímavý seriál musí ustoupit stereotipním detektivkám? Asi jo. Co se dá dělat, existuje přece DVD nebo video. Seriál začíná běžet, až na určité stupidity, kterých se nevyvaruje žádné televizní dílo, je to skvělý seriál, který by si v lepším vysílacím čase našel pevnou základnu diváků, ale co se dá dělat, hlavně že se vysílá. Ke konci září se TV Prima ani neobtěžuje uvědomit diváky a seriál stahuje, trapně, potichu a nahrazuje je ho tuctovou píčovinou 10 987. Důchodce pravděpodobně nebavilo po ranních výprodejích čumět na seriál pro teenagery, ale s tím snad počítal i duševní mrzák. Když chci, aby seriál měl sledovanost, nebudu ho vysílat ve všední den ve dvě odpoledne. Bravo PRIMO! Alespoň, že Ošklivka Katka běží od 20:00... 80%

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Jednou jsem sledoval dokument o čínských Mercedesech. Mají podobný znak, podobný tvar, podobný vzhled. Rozdíl je, že stojí v přepočtu 50 000,- Kč a člověk se v nich zabije při nárazu v 50 km/h. Tento seriál Novy je uplně to samé. Sice vám neublíží fyzicky, ale ve srovnání s americkým originálem je směšný.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Hodinu a půl dlouhý díl, který se zkrátka nepovedl. Zasmál jsem se jednou, nebylo čemu.

Miluji tě k sežrání (2001) odpad!

Byl jsem tak k smrti vyděšený, že z toho už pátý den nespím... Ne, možná to basník myslel jinak, ale tohle mě skutečně neoslovilo.

Za nepřátelskou linií (2001)

Tohle skutečně ne. Když jsem tento skvost viděl poprve ve svých čtrnácti, bavil mě sice celou dobu, ale už tenkrát mi ten závěr přišel neuvěřitelně pitomej. Dnes na to koukám s větším odstupem a pitomej mi přijde i Owen Wilson, kterýmu v tomto filmu nevěřim ani podklouznutí na kameni. Závěrečná bojová akce je ovšem rarita... nic tak nereálného se nedělo ani v sérii Ramba.