Gauneři (1992)

Stačila jedna pitomá přestřelka, flashback vsazený do přepadení toho krámu s diamantama, nebo cokoliv, kde se střílí (těch pár výstřelů od Mr. Pink skutečně nepočítám). Bohužel to byla jen hodinu a půl dlouhá diskuze o tom, co se ASI stalo, kdo ASI zradil a co se bude ASI dít dál. 50% nuda

Kdo hulí, ten umí (2001)

Kultovní film pro konzumenty marihuany v jakémkoliv podání. Kluci ve třídě, ortodoxní huliči se jím velice rádi nechali inspirovat a dávali si svoje doušky veselí o stošest. Škoda, že v celém filmu se nevyhulí ani jeden model, ale postačí doutník, který mu je velice podobný. :-D... Tenhle film se musí brát s nadsázkou a číst tady komentáře stylu "tohle může bavit jen diváky tmavé pleti", je trochu nemístné. Film má velice vtipné scénky, u kterých se za břicho popadat nebudete, ale o nudu také nezakopnete.

Snowboarďáci (2004)

Vůči tomuto filmu jsem měl před shlednutím určité předsudky. Když jsem se na něj ale podíval, tak mě velice bavil. Kotek & Mádl zde jsou poprve a naposled skutečně vtipní, legrační scénky také stojí za to. Tak proč se na to koukat tak profesorsky, na slušné 3 hvězdy to určitě má! :-)

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Seriál skutečně pro zoufalé manželky. :-) 80%

28 dní poté (2002)

Skvělý horor, v kterém se dá napětí krájet. Opuštěný Londýn navodí pocit zoufalství. Tomuto pocitu může konkurovat snad jen opuštěný New York z Já, legenda. Celý film se nakonec pošoupne do zcela jiné roviny, než jsem ze začátku předpokládal. Což bylo velice přijemné překvapení. Až na pár nelogičností je to užasný horor o kterém se vám možná bude i zdát. Osobně se těším, až se podívám na pokračování.

Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Film, který by se dal nasekat do přijemných 80 minut, vás bude strašit skoro dvě a půl hodiny. Co tohle sakra bylo? Tolik nelogických blbostí jsem vážně pohromadě neviděl. Všechno má vypadat "dobově", ale vidíte jen kung-fu, jugo a jiné bojové umění v podaní "posledního Mohykána". Autoři pravděpodobně chtěli stejnou atmosféru, jako měla Ospalá díra, jenže nejzajímavější co vám kamera nabídne, budou velké prsa zamordované slečny. Třikrát jsem se rozmýšlel, jestli to nezabalit, ale pořád jsem čekal nějáký zvrat. Dočkal jsem se pouze natahování a dodělal mě happy end.

Přežili jsme Ardeny (2003)

Kdo tvrdí, že si během hodiny a půl vytvořil vztah alespoň k jedné z postav, lže. Film produkovala nejlepší počítačová hra, která vytváří příběhy z války. Ty jsou plné akce a kulek, jenže tady se člověk první hodinu skoro žádné nedočkal. Už úvodní masakr byl trapně odbytý. Asi nezbyly prachy na kompars, ale vidět jak padá k zemi 5 chlápků, kteří mají vytvořit pocit zoufalství, není moc dobré. Musel jsem se hodně držet, abych neusl. Závěrečná půl hodinka mě sice probrala, ale sakra, vždyť člověku bylo uplně jedno, jestli tam všichni chcípnou, nebo se zachrání.

Falešný únos (2000) odpad!

Hlavní záporák letí vrtulníkem, policie aneb všichni jsme 100% profíci se hodinu rozmýšlí, jestli ho sestřelí. Prezident dává rozkaz "dostaňte ho! "... Policie střílí přesně a za mohutného výbuchu vrtulník sestřelí. Trosky vrtulníku dopadají na zem, přichází druhý mohutný výbuch. Všichni slaví. JENŽE, padouch vyskočil před sestřelením z vrtulníku, šlo totiž o dokonalou kamufláž, která měla všechny přesvědčit, že je mrtvý. Za deset minut se padouch znovu objevuje a žádá nový vrtulník...

Ledová planeta (2004)

Dolph už má problém se zády 20 let, ale přesto je schopný kvůli filmu předstírat běh. Za jeho vůli musím dát 3 hvězdy.

World Trade Center (2006)

Nevyčítal bych Oliverovi tenhle snímek. WTC byl zkrátka film pro Američany, oni potřebují vidět hrdinství a pořádně si u něj zasalutovat, nebo vysmrkat deset balíčků papírových kapesníků. U témat týkajících se 11. září to platí dvojnásob. Oliver měl lajcky řečeno koule ve svěráku. Buď natočíš film, který bude plný akce a napětí a diváci ti na něj plivnou, nebo natočíš jak celý svět brečí a těhotná manželka doma zvrací do záchodu. Zvolil to druhé a já mu to nezazlívám.