• Krátkometrážní

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Moc velký dojem na mě neudělal... Ale hraje tam třeba Richard Krajčo nebo příjemná Táňa Pauhofová. Prostě se tenhle film s českým Jánošíkem moc nepovedl.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Takový lepší Ven Helsing. Celkem zajímavý nápad rozvést tuhle pohádku. Jejich minulost mě celkem překvapila. Čarodějnice dostaly pěkně na prdel. Ani ten troll nebyl špatný. Kdo by odolal Gemmě Arterton v tom kostýmu? ;)

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Slovenská obdoba Nikdo není dokonalý. Některé odpovědi opravdu stojí za to. :D

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Dokonalý klip! Podle Sheldona ale není možné, aby se zombie pohybovali takhle synchronizovaně. :D

Wolverine (2013)

Nový Wolverine mě trochu zklamal. Některé věci se daly udělat jinak. Občas mi to přišlo trochu zmatené. Ale vidět ho krvácet je dost nezvyklé. Se samuraji se porval celkem obstojně. Scéna ve vlaku byla jak z Rychle a zběsile. :D Finální souboj s adamantiovým samurajem nebyl špatný. Možná mi tam mohlo být víc mutantů. To mi tam chybělo. Nejlepší ovšem stejně byla závěrečná scéna jako lákadlo na další díl s Magnetem a Xavierem. :) Spoiler: Ale chudák už je bez adamantia... "Kuzuri."

Propast (1989)

Parádní Cameronův film se skvělými vizuálními efekty. Celé se to odehrává pod vodou. Natáčení snímku bylo dost nákladné a náročné. Ani tam není moc hereckých hvězd. Ropná plošina dostane za úkol pokusit se zachránit možné přeživší námořníky z potopené ponorky. Nakonec se vše zkomplikuje díky bouřce a neshodě mezi členy posádky. Dost se mi líbili mimozemšťané, kteří mi přišli docela originální. Existuje i prodloužená verze s trochu jiným koncem. "Zdravím tě ,Brigmane."

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Kmenové šéfy jsem ještě neviděl. A Russel je pěkný šmejd a manipulátor. Drtivá porážka silnějšího kmene po sloučení.

Breakout (2007)

Zajímavý švýcarský snímek o útěku z pasťáku. Má to celkem dobrý koncept. Některé postavy jsou celkem sympatické. Má to něco do sebe. Nechybí ani hlášky: "Hovno vole, naser si! " :D

Non Plus Ultras (2004)

Tenhle film o českých fotbalových fanoušcích mě moc nezaujal. Přislo mi, že to ani moc nemá děj.