• Krátkometrážní

Nevědomí (2013)

Zajímavé postapokalyptické sci-fi s docela nečekaným zvratem. Vizuální efekty jsou naprosto úchvatné. A hudba vás taky ohromí. Ti hlídači mi trochu připomínali VALL-Iho. :D Tomu Cruisovi hlavní role celkem sedne. A pohlednou Olgu Kurylenko taky nejde přehlédnout. Konec mě trochu překvapil. "Tvoříte efektivní tým."

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Hodně drsná a ponižující vědomostní soutěž uváděná Ivou Pazderkovou.

Tenkrát na východě (2004) (pořad)

No to byla pěkná blbost uváděná Patrikem Hezuckým. S tím filmem to nemá vůbec nic společného. :D

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Americký komediální seriál o svobodné matce a babičce a její šílené rodině.

T-music (2004) (pořad)

Primácká hitparáda uváděná Kateřinou Kristelovou. Kdysi jsem to sledoval.

Láska všemi deseti (2012)

Tak jako romantické komedie moc nemusím, tahle mě celkem zaujala. I když konec je samozřejmě dost předvídatelný, jako u všech podobných filmů... Ale aspoň to mělo nápad. Psaní na stroji tu ještě nebylo. Dokonce se tam objevilo i několik holek z bývalé školy. :)

Růžový panter (2006)

Ujeťárna s inspektorem Clouseau. Společnost mu dělá Jean Reno. "Moje pilulka pro muže ve středovém věku." :D

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Rozhodně slabší než předchozí díl. Sice některé příšery jsou zajímavé, ale už to není ono. Chybí atmosféra. Ale Triangle head byl celkem drsný. Sean Bean kupodivu neumře a hraje tam Jon Snow z GoT. :)

The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film)

Pilotní díl je úplně jiný. Je tam míň postav a nechovají se stejně. Taky je výrazně levnější. Vtip mu ale nechybí.

Dredd (2012)

Dost hnusná verze budoucnosti. Klasická, přelidněná atd. Ale ta společnost? No snad se toho nedožijeme... Jinak pěkná komixová řežba. Karl Urban je jako nekompromisní soudce Dredd výborný a Leně Headey ty záporné role začínají sedět. "Nadešel čas zúčtování."