• Krátkometrážní

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Už o něco slabší pokračování. Krokodýl Dundee bydlí se svou přítelkyní v Beverly Hills a oblíbí si vířivku.

Krokodýl Dundee 2 (1988)

Tentokrát se Krokodýl Dundee vydá do New Yorku a objevuje kouzla moderní civilizace. Jako je například bidet. Nebo si se svým kámošem v MC Drive objednají hamburgery pro 5 lidí. A pak, když chtějí navštívit kovbojský bar, zjistí, že je to vlastně gay bar. "Co to je? To je bidet." :D

Krokodýl Dundee (1986)

Skvělá australská komedie o střetu Newyorčanky a lovce krokodýlů. Jsou tam opravdu parádní fóry. :)

Moje superbejvalka (2006)

Nejen muži mají super schopnosti. Uma Thurman tu hraje Superwoman. Jinak to ale není nic výjimečného.

Pokémon (1997) (seriál)

Kvůli tomuhle seriálu jsem každý víkend vstával brzo ráno. Nekonečné příběhy o Ashi Catchemovi a jeho pokémonech. Byl to tehdy šílený fenomén. Sledovaly to snad všechny děti. Taky jsem samozřejmě sbíral samolepky a hrací karty s pokémony. "Leť, pokébale!"

Byl jednou jeden polda (1995)

České pojetí Policejní akademie. Není to špatné, ale kvalita s nastávajícími díly klesá. Major Maisner v plnem nasazení. :)

Stmívání (2008)

Komentovat tyto filmy je trochu kontraproduktivní. Snad jenom řeknu, že to nebylo tak špatné, jak o tom všichni mluvili. A že se Robert Pattinson tváří stále nepřítomně. Kristen Stewart není špatná, ale mohla by se občas usmát.

Yes Man (2008)

Střelená komedie s Jimem Carreym v hlavní roli. Carl Allen říká na všechno jenom ne. Pak ale jednou přijde na nějakou přednášku a tam ho naučí na všechno říkat ano. A na tom je postavený celý vtip tohohle filmu. Společnost mu dělá okouzlující Zooey Deschanel. :) "No man, No man!" :D

Zoolander (2001)

Je to celkem kravina, ale je to sranda. Zajímavý pohled do světa modelingu. Ben Stiller hraje Dereka Zoolendera. Modela, který je schopný zabít na povel. Stačí vědět, čím ho spustit. Jeho přítel Owen Wilson jako Jeníček Perníček samozřejmě nemohl chybět. Známý hit Relax tu uslyšíme opravdu často. Hodně vtipné je, jak se Derek s Jeníčkem snaží zapnout počítač. Taky nechybí spousta známých osobností. "Kdo bude poslední u helikoptéry je pukavec." :D

Žába k zulíbání (2002)

Rob Schneider je král těchto úchylných komedií. Můžeme tu vidět jak to vypadá, když si své těla prohodí středoškolačka a kriminálník. "Do psí prdele!" :D