• Krátkometrážní

Mechanický pomeranč (1971)

Dost psycho film. A celkem nadčasový. Je tam hodně ujetých a úchylných věcí. Ale je to kultovní a zároveň velmi kontroverzní film. Je pozoruhodné, jak vám můžou v base vymýt mozek... "Mloko."

Postal (2007)

Dobrá slátanina. Nejlepší je, jak se na začátku ti teroristi hádají, kolik na ně v nebi bude čekat panen. :D

Sousedská hlídka (2012)

Mimozemšťanská pakárna. Jsou tam sice nějaké fóry, ale jako celek to moc nefunguje. Nenapadlo by mě, že slabé místo mimozemšťanů je rozkrok. :D

Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)

Jedna z nejlepších českých komedií. Vodníci žijí i v dnešní době. Je neuvěřitelné, jaké triky dokázali v té době udělat jenom za pomoci zrcadel. No a nakonec těch vodníků ani moc nezbude. Vynikající role Miloše Kopeckého jako šéfa českých vodníků. "Já chci transfuzi!" :D

Česká soda (1993) (seriál)

Naprosto nekorektní pořad. To, co si mohli dovolit tenkrát by dnes opravdu nemohli. Spousta černého humoru a tak podobně. Čtvrtníček je borec! "Je profesorem matematiky v koncentračním táboře." :D

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Další super česká sci-fi. Tentokrát jde o výměnu mozků. Helena Růžičková je v tom blázinci prostě vynikající. "Zavři oči, brouku." :D

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Skvělá česká sci-fi o cestování časem. Radikální hnutí v čele se Sovákem chce, aby Hitler vyhrál 2. světovou. Proto mu chtějí dát atomovou bombu. Celé se to ale zkomplikuje. Jak už to v komediích bývá.

Past (1999)

Sean Connery jako bývalý bankovní zloděj se spolu s Catherine Zety-Jones snaží ukrást drahokam.

Skála (1996)

Jeden z nejlepších filmů Michaela Baye. Film za ty roky vůbec nezestárnul a je pořád super. Sean Connery tu skvěle hraje vojáka ve výslužbě, který strávil 30 let ve vězení a teď je jejich jediná vstupenka do Alcatrazu. Nicolas Cage mu jako chemik od FBI skvěle sekunduje. Námořní generál totiž ostrov obsadil i s rukojmími a požaduje výkupné, jinak otráví celé San Francisco. Času není na zbyt, a tak na něj musí reagovat. Je tam dost zajímavých scén jak z útrob vězení, tak honička po městě. Škoda, že dnes už se takové filmy netočí... Jo a je tam i dost dobrých fórů. "Doufám, že jste pojištění." :D