• Krátkometrážní

Zamilovaný profesor (1996)

Není to úplně špatné. Dá se na to dívat na rozdíl od 2. Eddie Murphymu se jako vědci podaří radikálně zhubnout. Ale za cenu, že se jeho nové já chová úplně jinak. "Tvoje máma je tak tlustá. Že si ji v zoo, kde pracuje, pletou s hrochy." :D

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Tak tenhle seriál jsem jako malý sledoval. Dnes nechápu, jak jsem se na takovou kravinu mohl dívat. Vždyť všechny ty díly byly skoro stejné. Nejlepší bylo, když se spojili. Btw torův Pacific Rim mi tento seriál hodně připomíná. "Morfujeme!" :D

Kameňák 3 (2005)

Tady jde hlavně o cigány, kteří se nastěhují vedle Novákových. Dobrý je třeba Genzer jako prodavač ve zverimexu. A celé to končí fotbalovým zápasem. "Dobré ráno sousede."

Kameňák 2 (2004)

Tady se o zábavu hlavně stará nadržená babička. která stáčí do svého sklepa modrý pramen a znásilňuje pošťáky.

Kameňák (2003)

Troškova slabší tvorba. Ono postavit celý film pouze z vtipů není nejlepší nápad. I když některé jsou povedené. Třeba ten zoufalec, co chodí s drobnýma do bordelu. Dobrý je taky Vydra jako policajt Pepa a jeho povedený syn. Nebo vztah pana Kóna a jeho tchýně: "Máte kostkový cukr? Nemáme. Tak nějakou jinou levnou bonboniéru pro tchýni." :D

Žhavé výstřely 2 (1993)

Snad ještě lepší než 1. Nekonečný přísun vtipů zajišťuje hlavně Charlie Sheen. Dokonalá parodie na Ramba. "Pane, tito mniši žijí v přísném celibátu. Stejně jako jejich otcové a dědové." :D

Žhavé výstřely (1991)

Nevím, co k této parodii dodat. Zdrojem fórů jsou hlavně Charlie Sheen a Lloyd Bridges. Celé je to parodie převážně na Top Gun.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Neuvěřitelná sranda. Stará se o ni hlavně Leslie Nielsen. Hodně mě pobavil třeba autopilot. Jeden fót střídá druhý a vy se nepřestáváte smát. Tohle prostě neomrzí. "Už jsi někdy viděl dospělého chlapa v trenkách?" :D

Disaster Movie (2008)

U tohohle filmu opravdu není, co vypíchnout. Asi je to pokus o nejtrapnější film všech dob. Děj vůbec nedává smysl. Napočítal jsem asi 30 parodií. Někdy se to střídá tak rychle, že to sotva stihnete postřehnout. A občas se tam i zpívá.

Čelisti (1975)

Kultovní Spielbergův horor. Po tomhle filmu už se do moře moc nepohrnete. Závěrečný lov se mi fakt líbil a atmosféra je super. Na svou dobu neskutečně namakané. Pokračování jsou trochu zbytečná... I znělka je geniální. :)