• Krátkometrážní

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Dobrý film o studené válce. Zabývá se vpádem Sovětů do Afganistanu. Jak Američani tajně zásobovali Taliban zbraněmi, aby to Rusové nepoznali. Paradoxní je, že teď se snaží Taliban prozatím neúspěšně zlikvidovat... V hlavních rolích účinkují Tom Hanks a Julia Roberts. :)

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Opravdu slabota. Možná to pochopím ve 40. Krize středního věku. Jsem na to hold mladý. Snaží se tam sice používat staré hlášky, ale moc vtipné to není. Za celý film jsem se zasmál 2x. Pokaždé za to mohl Suchánek, který tu hraje v podstatě sám sebe. Známého baviče: "A napište tam něco vtipnýho." :D

Sněženky a machři (1982)

Stará klasika. Já jsem hold jiná generace. Ale rozhodně to bylo lepší než 2. Michal Suchánek to nejvíc zabíjí. "Vezmeme to zkratkou. Je to sice dál, zato horší cesta." :D

Skřítek (2005)

Super film, ve kterém se nemluví. Spousta srandy i beze slov. A má skvělé herecké obsazení.

Sin City - město hříchu (2005)

Robert Rodriguez s Frankem Millerrm to dokázali. Převedli tento legendární komix na filmové plátno. Celé je to stylizované do 40./50. let. práce s barvami je opravdu úžasná. Celé je to černobílé, jenom důležité věci jsou zvýrazněné nějakou barvou. Vítejte v tomto zkaženém městě ovládaném korupcí, gangy a prostitutkami. Děj je to složený ze 3 příběhů, které jsou vzájemně provázané. Jeden je o bouchači Marvovi, kterého ztvárnil Mickey Rourke. Vyřídí si své účty s Elijah Woodem, který je naprosto úžasný. Dalšího je o Dwightovi. Toho hraje Clive Owen. Ten se snaží vypořádat s Beniciem Del Torem a jeho partou. Po překvapivém zjištění mu s nimi pomůžou prostitutky ze starého města vedené Gail (Rosario Dawson). A poslední je o detektivu Johnu Hartiganovi. Bruce Willis se na tu roli skvěle hodí. Ten ochraňuje sexy tanečnici Nancy Callahan před senátorem Roarkem a jeho úchylným synem. Tu hraje rozkošná Jessica Alba. Opravdu povedené dílo. Všechno to do sebe hezky zapadá. To už se o 2 říct nedá... Ale dwightův příběh předchází 1. "Jestli mi to neřekneš, tak ti to udělám fakt hustý." :D

Simpsonovi ve filmu (2007)

Tak k tomu snad není potřeba komentář. Povinnost každého fanouška Simpsonových. Opět nepřeberné množství hlášek a frků. Springfield je uzavřený do velké skleněné koule a lidem z toho začne hrabat. Schwarzenegger je jako prezident skvělý. "Spider vepř, Spider vepř. Už k vám letí Spider vepř." :D

Silent Hill (2006)

Super horor s parádní atmosférou. Hlavně ten konec byl hodně drsný. Pokračování už tak dobré není...

Shrek Třetí (2007)

Nejslabší Shrek. I záporné postavy, chtějí být oblíbené... No chybí tomu hodně. 4 je lepší.

Shrek 2 (2004)

Snad lepší než 1. Opět velká nadílka vtipů a hlášek. Hlavně kocour tomu dává šťávu. Shrek si vyzkouší, jaké to je nebýt zrůda a oslík zase nebýt pro smích: "Shreku, já klušu. Já klušu!" :D

Shrek (2001)

Srandovní animák od Dreamworksu se spoustou parodií a odkazů. Pohádka, ve které i škaredí lidé (zlobři) mohou žít spolu šťastně až na věky. A osel může sbalit dračici. I hudba je dobře zvolená. Nejlepší je asi závěrečný koncert. "Zlobři nejsou jako dorty!" :D