• Krátkometrážní

Resident Evil (2002)

Akční Milla Jovovich likviduje zombíky vytvořené Umbrella Corporation. Je to docela akční klasický nářez. ;)

Ratatouille (2007)

Sympatická pixarovka o francouzské kryse, která umí vařit jako nejlepší šéfkuchař. A opravdu jí to jde. :)

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sylvester Stallone se vrací a je pořád ve formě. A to do staré dobré džungle. Opět s rákosníkama pěkně zatočí. S lukem mu to opravdu jde.

Rallye smrti (2008)

Jason Statham tu celkem září. Nehraje jen klasického zabijáka, umí i závodit. Vězeňské závody se mi hodně líbily. Hlavně ten poslední byl hodně dobrý. Jejich partnerky byly taky pěkné. :)

Snowboarďáci (2004)

Film mého mládí. Janák celkem vystihl dobu. Dal mladým to, co bylo zrovna in. Taky se tu člověk nasměje, i když ty fóry časem ztrácí kvalitu. "Já to tady jenom dostříkám." :D

Rafťáci (2006)

Podobná situace jako u Snowboarďáků, ale v létě. Nechybí skvělé fóry a zábava. Bohužel jsem tento film ocenil spíš, když jsem byl mladší. Teď už jsem na něj asi trochu starý. "Zelená, není!" :D

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nechápu, jak se Quentinu Tarantinovi jako tenkrát ještě ne tak známému režisérovi povedlo sehnat do toho filmu tak hvězdné obsazení. Jeden z nejkultovnějších a nejkontroverznějších filmů co znám. Hlavně díky hláškám. Tohle viděl snad každý. Děj je ale popřeházený. "Viděl jsi tu snad někde ceduli sklad mrtvejch negrů?" :D

Taková normální holka (1999)

Už o trochu slabší než Deset důvodů, proč tě nenávidím. Taky je tento film parodován v Bulšitu a to opravdu dost dobře. :D

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Jedna z teenagerský komedií roku 99, které paroduje Bulšit. Spousta vtipných scén a trapných momentů. Heath Ledger musí sbalit Julii Stiles, aby její mladší sestra mohla taky randit. Proč ne? Btw nechtěl bych to schytat šípem do zadku :D

Příběh rytíře (2001)

První film, který jsem s Heathem Ledgerem viděl. To jsem ještě nevěděl, jaký má v sobě potenciál. Celkem vás to vtáhne do děje a budete Williamovi fandit.