• Krátkometrážní

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (2005)

Tak tohle je krok celkem vedle. Robertu Rodriguezovi se to moc nepovedlo. Jeho další neúspěšný 3D pokus. Můžete tu vidět Taylora Lautnera ještě než se z něj stal Jacob. :D

Doba ledová 2: Obleva (2006)

O něco slabší jak 1. Mamutice, která si myslí, že je vačice... Zachraňuje to veverka Scrat. Ještě ti dva vačičáci jsou dobří. "Oholte mě a říkejte mi krtku! Našel jsi dalšího mamuta." :D

Doba ledová (2002)

Zábavná rodinná komedie. Nejlepší jsou Sid a Scrat Veverka Scrat, která se pořád honí za svým žaludem, byla původně jenom postava pro vyplnění děje. Získala si ale velký úspěch a tak v dalších dílech dostala víc prostoru. "To byla jízda! Dáme si to ještě jednou?" :D

Divoká řeka (1994)

Meryl Streep se jako neohrožená matka jen tak nevzdává. Kevin Bacon jí to ale na řece vůbec neusnadňuje...

Disturbia (2007)

Super film. Shia LaBeouf, není vůbec špatný herec. Mít za sousedku svůdnou Sarah Roemer, taky bych špehoval. Už mu z toho celkem hrabe a zná každodenní zvyky všech svých sousedů. Ale nikdy nevíte, co je váš soused doopravdy zač... "Vidíš toho chlapa? Svůj trávník seče dvakrát denně." :D

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Film podle známé knihy s Keanu Reevesem v hlavní roli. Nebylo to špatné, ale něco tomu chybělo...

Den poté (2004)

Sice trochu rychlá doba ledová, ale tohle se Rolandu Emmerichovi povedlo. Kdo ví, co se může stát. Dost dobrý film s Dennisem Quaidem a Jakem Gyllenhaalem.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Dobrý film o tabákovém průmyslu. Aaron Eckhart se na tu roli docela hodí. A je to i celkem k zamyšlení...

Dannyho parťáci 2 (2004)

O dost slabší než 1. Nemá to takový šmrnc, ale pořád to má něco do sebe. Julia Roberts se snaží hrát sama sebe. :D

Dannyho parťáci (2001)

Můj hodně oblíbený film. Miluju tyhle vychytané filmy. Všechno propracované do posledního detailu. Jenom jsem fandil a pak čuměl, jak se jim to povedlo. Navíc herecky se tu sešla dobrá parta. "Za těmahle dveřma je čtyřicetikilový Číňan a 160 milionů."