• Krátkometrážní

10 000 př. n. l. (2008)

Klasický Roland Emmerich, prostě slátanina. Pravěcí lidé jezdí na mamutech v poušti. Proč? :D

Machete (2010)

Rodriguez to s Dannym Trejem pěkně rozjíždí. A nikoho nešetří. Brácha kněz s bouchačkama byl taky dobrý. A Seagal jako drsný záporák. Parádní Béčko. Lindsay Lohan ani nemusela nic hrát. :D

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tak u tohohle film jsem se náramně bavil. Vychutnal jsem si každý detail. Výborný komix. Skvělé fóry. Prostě celé je to jedna velká videohra. Souboje se zlými ex byly super. Nejvíc se mi líbil souboj kapel, ten byl famózní. Menší roli tam má i Chris Evans. :) Výborná hudba: "We are Sex Bomb-omb!"

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Slabší než 2. část. Je to hold první půlka no. Rozdělené z komerčních důvodů samozřejmě. Po prvním zhlédnutí jsem moc nadšený nebyl, ale po druhém jsem usoudil, že to až tak špatné není. Každopádně dějově se tam toho moc nestane. "Musíme se spláchnout. Zatraceně nechutný." :D

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Hodně kultovní seriál. Skvělý nápad i celá mytologie. Určitě jeden z nejlepších sci-fi seriálů. Dokud bojovali proti Goa'uldům, tak to bylo dobré. Oraiové už mi přišli slabší. Užil jsem si celých 10 sérií. Byla to opravdu pořádná jízda. :) Plus v posledních sériích chybí O'Neill a jeho fóry. "Krí, řekl jsem krí." :D

Kajínek (2010)

Po dlouhé době dobrý český akční film. I kdyby byla pravda jenom půlka toho, co tam bylo. Tak je to i tak pěkný hnus...

Valkýra (2008)

Hodně dobrý válečný film. Měli to vymyšlené dobře. Škoda, že jim to nevyšlo... Tom Cruise byl parádní.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Seriál o chlapské rodině se spoustou problémů a fórů. Pár štěků tu má Mel Gibson a Kaley Cuoco taky dostala menší roli. :) Poslední díl je nejlepší: "I'm here. I'm queer." :D

Expendables: Postradatelní (2010)

Tenhle nápad se Sylvesteru Stallonovi povedl. Když už jeden akční hrdina neutáhne film, tak jich tam dáme víc. A ne zrovna málo. Jako film to celkem funguje, akce dobrá, ale děje moc není. 2 je lepší. Jinak hlášky jsou dost dobré: "Kdo tě poslal? Tvůj kadeřník." :D

Jak vycvičit draka (2010)

Super animák. Sympatický dráček i prostředí. Chudáci Vikingové to s nimi neměli lehké. Nejvíc se mi asi líbila encyklopedie těch draků a trénink dětí. Fakt je to pěkně zpracované a ani pokračování mě nezklamalo. :) "Leť, Bezzbuko!"