• Krátkometrážní

Rio (2011)

Nejsem žádný velký fanda animáků, a takových těch muzikálových pohádek už vůbec ne. Ale Rio mě nijak moc neuráželo a i celkem bavilo. Hlavně to asi bylo nezvyklým prostředím a tím jak to bylo celé hodně barevné. Rozhodně už jsem asi viděl i horší. Takže 4.

Iluzionista (2006)

Jako ano, dalo by se říci, že tento film má určité vady, za mě asi moc tmavé až kolikrát nejde poznat co se děje, tajemné triky, které se vlastně nijak nevysvětlily ( i když proč je vysvětlovat), možná příliš jasný konec a mohli bychom pokračovat. Ale na druhou stranu pokud bych hodnotil celkově a dojmově, tak se mi to jako pohádka o lásce, která trvá už od dětství a překoná překážky včetně korunního prince, líbila.

Případy 1. oddělení - Poslední případ (2016) (epizoda)

Perfektní konec. Plíšek pět ukázal, jaký je formát, sice přes všechny fotopasti a kamery v autech, přesto vyřešil případ. A při Dušanově proslovu k tomu debilovi, to by skoro člověku ukápla slza.

Léto s gentlemanem (2019) odpad!

Je mi to možná trochu líto, ale tenhle film patří do sorty, jejichž sledování způsobuje fyzickou bolest. A to se dá říci, že papírové obsazení není zase tak špatné. Ale výsledek je čiré utrpení. Přestárlý Hanzlík, jako svůdník a vodník aka kovboj. AU!

S Babicou v karanténě (2020) (pořad)

Myslím, že tortila z knedlíku už zůstane ve zlatém fondu českého kulinářského umění. Plus samozřejmě Jyrkovo taneční umění. No prostě karanténa ukázal, že mistr je v excelentní formě!

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Já myslím, že většina lidí to vlastně nepochopila a já jsem to taky dřív nechápal a dával odpad. Ale teď mi je jasný, že to není tak o vaření, ale že je to prostě komedie a já se u toho bavím náramně. Jirka je prostě král.

Atentát (1964)

Perfektní film, který rozhodně stojí za to vidět. Nejenže je to dobré po stránce historické, ale také atmosféra je velmi věrohodně zobrazena, navíc tím, že je film černobílý tomu jen pomáhá, výborné obsazení, a co bych bral jako perličku na konec, je zobrazení toho, kterak si Heydrich zkouší korunovační klenoty. Za to velký palec.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Oproti všem předchozím dílům je to prostě slabý. Jako ne, že by nebylo pár dobrých a vtipných momentů, ale oproti prvním třem dílům, kde jsem se fakt smál skoro od začátku do konce, tak tady tomu něco chybělo.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Z prvních tří dílů asi největší porce nechutností, různých scének a navíc se Stifler ukázal jako správňák. Za mě hodně povedený.