• Krátkometrážní

Partie Terezie Tománkové (2005) (pořad)

Dnešní díl Milošem byl dobrej, moderátorka neskákala moc do řeči a měla dobrý otázky, tak by to mělo vypadat.

Auta (2006)

Tohle je pro mě jeden z nejlepší animáků, který mě baví dodnes a dodnes i mě dojímá a to je co říct. Co mi přijde taky jako naprosto boží věc českého dabingu je moderátorská dvojice s Karolem Kolákem. No nemějte to rádi.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Je to sice jindy bizár pořad, ale vzhledem k současnosti dávaným dílům se šéfkuchaři, dávám 3, protože je to celkem zajímavý a hlavně, je tam Jarda Sapík! Takže poej se na to!

Vrtěti ženou (2011)

Příliš předvídatelné a socialisticko-feministické. Jinak by to mohlo být i víc, takhle jenom průměrná komedie o vzniku robertka, nic víc.

Cimrman v říši hudby (2006) (divadelní záznam)

Přijde mi jen trochu smutné, že s úspěchem českých inženýrů a potupou těch německých, to dnes není tak úplně pravda. Ale nakonec to stejně skončí stavbou pivovaru a vařením píva, takže to je docela reálné a to musím ocenit. Jinak bych vůbec neřekl, že je to nejslabší Cimrmanova produkce.

Železná maska (1962)

Výborná taškařice, zejména v podání Jeana Maraise. Obzvlášť na konci, když už se schyluje k tomu, že uvázne v chomoutu, ale naštěstí ho zase povolá král a on musí okamžitě vyrazit.

Kletba Měsíčního údolí (2008)

Neřekl bych, že je to vyloženě špatný film. Celou dobu mě to i celkem bavilo v rámci možností. Co mi ale hodně vadilo, jak to bylo hrozně předvídatelný, většinou mi bylo jasný co se v další scéně stane. To, že hlavní padouchové byli taky docela hloupí na příběhu taky moc nepřidalo. Ale tak co, jinak se dalo.

Černá díra (2011) (divadelní záznam)

To je snad nějaká blbá kanada! Otázky tady kladu já! A tak dále. Tohle je moc povedené představení.