Steve Jobs (2015)

Kdo o Jobsovi nic neví, nemá cenu , aby se na tento film díval. Kdo je aspoň trochu v obraze, určitě si tento skvěle natočený kousek užije. Kvalitou je určitě o kus dál, než verze z roku 2013

The Chemical Brothers: Don’t Think (2011)

Kdybych poslouchal elektroniku, určitě by The Chemical Brothers patřili mezi favority. Takže ve spolupráci s nějakou lehkou drogou, bych si takovej megakoncertík určitě užil. Naštěstí hudebně ujíždím na jiné vlně, na mírumilovné, zcela nezávadné, relaxační muzice ( např. Dead Congregation ), takže mě nehrozí žádná protidrogová, nebo jiná léčebna !! Každopádně musím uznat , že Hey Boy Hey Girl je super song !

Vykolejená (2015)

Dvě hodiny koukat na hnusnou obtloustlou děvku co ojede vše co má péro ?? No , proč né !! Ale Amy Schumer je opravdu škaredá a ještě ke všemu špatná herečka. Opravdu duchaplný scénář si napsala sama a režisér tomu taky nepřidal. Sečteno, podtrženo – musím se přemlouvat, abych nedal odpad !

Suburra (2015)

Po dlouhé době mě italští kolegové donutili stáhnout soundtrack a je tak skvělej , že musím zvednout hodnocení na max. :) Když si neposlechnete celý soundtrack, zkuste aspoň tento jeden kousek, nemá to chybu M83 - Outro

Filmový dobrodruh Karel Zeman (2015)

Skvělé !!! Jedinečný člověk, filmař, režisér, umělec ….. si zaslouží poctu alespoň v podobě dobře natočeného dokumentu !!! Svou mimořádnou tvorbou překročil hranice okleštěného Československa a zapsal se do dějin kinematografie zlatým písmem. Jinak mě moc potěšily příspěvky mých oblíbených režisérů, Terryho Gilliama a Tima Burtona.

Chappie (2015) odpad!

Překvapivě po všech stránkách hodně špatný film !!!!

Kalvárie (2014)

Hodně syrový snímek a vynikající Brendan Gleeson. Nic víc není třeba komentovat, snad jen upozornění . Není vhodné pro psychicky labilní jedince !!!!

Teorie všeho (2014)

V první řadě musím vystřihnout poklonu Eddiemu Redmaynovi za skvělý herecký výkon (po právu oceněný oscarem). Stephen Hawking je určitě zajímavá postava, která má co říct a prostřednictvím filmu se dostane do širšího povědomí . Každopádně nedá mi to nesrovnat s obsahově hodně podobným snímkem Čistá duše , který se mě líbil o trošku více .

Lucy (2014)

Už při sledování Magické hlubiny jsem poznal, že Luc Besson bude moje krevní skupina. Časem mi to potvrdil ještě mockrát, hlavně Leonem , nebo 5 elementem. Každopádně Lucy ve mně vyvolala spoustu pocitů, vesměs kladných, takže se připojuji ke spokojeným divákům.

Poslední kat (2005)

Albert Pierrepoint je určitě zajímavá postava a Timothy Spall ho ztvárnil naprosto dokonale.