Jobs byl génius, o tom žádná. Film si tato osobnost rozhodně zaslouží. Nevím o něm vše, ale vím, že byl osobností složitou a že se s ním někdy složitě spolupracovalo a pracovalo. Ve filmu působí spíše jako oběť správních rad a ředitelů, která nakonec přes ústrky zvítězí mírností jen díky svým nadčasovým vizím. Posléze se z něj stává tvrdý manager, neváhající ztenčit svůj team o polovinu... No možná taky názor a taky pohled. Jak to celé bylo asi vědí jen přeživší pamětníci v Apple. Tři mekintoše. * * *(3.1.2016)

Sledovanie tohto filmu ma nenudilo. Jobsa som nikdy nesledoval a vedel som o ňom vlastne len to, že založil Apple. Tento film mi trocha priblížil začiatky Applu a jeho vývoj. Osobnosť Jobsa mi veľmi nepasovala. Voči frajerke sa teda moc pekne nezachoval a ani voči niektorým kamarátom. Všetko ostatné bolo pekné, ale iPhone by som si aj tak nekúpil.(1.2.2014)

• oje

Filmová látka o zrodu megakorporace, která vznikala kdesi v garáži na stole mezi letními a zimními pneumatikami, navíc vedená excentrickým magorem, mohla svými vzestupy a pády nabídnout mnoho. Nakonec ale nebylo řečeno nic konkrétního a zásadního o jejím tvůrci, přestože by se na choleriku Jobsovi něco určitě našlo, a fascinující vzestup firmy od garáže na mezinárodní kolos byl vyřešen jedním střihem. Promrhaný pokus mě svou neschopností čímkoliv upoutat a ohromit ve výsledku přímo naštval, a ať byl filmový Zuckerberg s FB vtipný nebo dramatický, byl lepší.(26.1.2014)

Velké zklamání. Film, který bude vydělávat jen podle jména (ostatně jako Apple), jinak nepřináší vůbec nic nového. V podstatě zkopírovaní Piráti ze Silicon Valley bez Billa Gatese. Čekal jsem, že bude postava Jobse probrána do hloubky, osobní život, pracovní život, psychologie postavy. Nic, jen hlavní milníky a konec. Rozhodně se z toho dalo vytěžit mnohem víc, ale pro "jablíčkáře" to na 5* bude stačit, u mě bohužel ne.(15.12.2016)

Podle většinových reakcí na výkon Aštona Kačera jsem se docela obávala, aby jeho herecký projev nestahoval dolů celý film, ale nakonec se mé obavy postupně rozptýlily. Co na tom, že možnosti jeho "facial expressions" jsou omezeny zhruba na dva výrazy, možná na jeden:) Jeho podoba se Stevem Jobsem je více než věrohodná, a ani jeho výkon mi nepřišel celkově tak bídný, jak tu spousta uživatelů tvrdí. Já bych to označila výrazem "byl v pohodě." Ale zajisté chápu, že pro množství fandů není "v pohodě" dostačující. Snímek ani na chvíli nenudí, obsahuje množství zajímavých a poutavých momentů, které psaly historii, stejně jako scénář, který nabídne množství působivých dialogů a hlášek. Zejména Jobsův telefonát Billu Gatesovi byl velmi vtipný:) Kutcherovo ztvárnění IT génia, Stevea Jobse možná nebylo Oscarové, ale mně se on i celý snímek líbil a myslím, že se jedná o slušný film, pojednávající o vzniku jedné legendy.(24.1.2015)

• - Na filme sa podieľal i Steve Wozniak, spoluzakladateľ Apple a blízky Jobsov kolega. (Zdroj: Bonton)

• - Sám Ashton Kutcher patří mezi významné technologické investory. Skrze svůj investiční fond vstoupil v minulosti např. do firem Skype, Foursquare, Airbnb či FAB. (Degreet)

• - Na začátku 80. let, kdy Steve Jobs (Ashton Kutcher) přebírá projekt Macintosh, přijede na parkoviště s autem Chevy Cavalier sedan druhé generace. Druhá generace tohoto auta však přišla na trh až v roce 1988. (Cheeker)