Moc dlouhé, místy matné a vlastně ani nevykreslující, proč byl Steve Jobs tak výjimečný. Vizionář a dříč hadr, to ano, nicméně občas to bylo zkratkovité, že jsem netušil, respektive neměl zájem nikterak přemýšlet. Dvě tři slušné scény ještě jaro nedělají. Diváka spíš naopak naštve, že ani moc neví, proč něco takového vzniklo. Ashton Kutcher slušný, každý musí alespoň ocenit, že se pokouší o vážnější úlohy.(14.1.2015)

„Pokud nebudete v sobotu v práci, v neděli už nechoďte!“ To je mi vedoucí! Už se nedivím, že zaměstnanci tak nadšeně tleskali při jeho projevech, co kdyby pak s nimi jel ve výtahu.. Chronologické trhliny podivně přemosťující biografie, z jejíhož nakousnutého jablka vytéká šťáva servility. Jeden by si po ní myslel, že Jobs byl jen egocentrický manažer plný vizí, který sice nikdy nic osobně nevytvořil, ale dokázal druhé namotivovat a pak přesvědčivě okecat jejich práci. A nebo..? Zlaťoučkými malinami obrostlý iKutcher se sice snažil, ale nebyl to vzhledem k jeho reklamě na Lenovo střet zájmů..?(6.6.2016)

Jobs byl génius, o tom žádná. Film si tato osobnost rozhodně zaslouží. Nevím o něm vše, ale vím, že byl osobností složitou a že se s ním někdy složitě spolupracovalo a pracovalo. Ve filmu působí spíše jako oběť správních rad a ředitelů, která nakonec přes ústrky zvítězí mírností jen díky svým nadčasovým vizím. Posléze se z něj stává tvrdý manager, neváhající ztenčit svůj team o polovinu... No možná taky názor a taky pohled. Jak to celé bylo asi vědí jen přeživší pamětníci v Apple. Tři mekintoše. * * *(3.1.2016)

Dobré. Pro mě až překvapivě. Nic moc jsem vlastně neočekával, ale dočkal jsem se takového nenápadného, příjemného filmu, kterému neublíží ani trošku delší stopáž. Všechno je tak nějak v rámci mezí, nějak extra neohromí, ale výsledný prožitek na ty čtyři prostě stačí. A Aschton v roli Jobse podává v rámci svých možností solidní výkon. Jen za šéfa bych ho rozhodně nechtěl. To bych raději dělal popeláře.(19.11.2014)

|| Scenár: Matt Whiteley | Hudba: John Debney | Produkcia: Mark Hulme | Distribúcia: Open Road Films (US), Entertainment One (CA) | Štúdio: Endgame Entertainment, Five Star Feature Films | Rozpočet: 12 miliónov $ | Tržby: 35,931,410 $ || Malý film o veľkom vizionárovi. Schválne som použil iné slovo, než človek, pretože ľuďskosť nebola práve najsilnejšiou stránkou Stevea. Takýto komorný počin sme tu už vlastne mali z 99., v Pirates of Silicon Valley. Teraz, po Steveovej smrti a vo vrcholnej dobe Applu je materiál pojatý z iného uhlu pohľadu, a zase veľmi príjemne. Zatialčo piráti sa sústredili na súboj Jobs/Gates, jOBS sa sústredí viac na Stevea samotného. Určite väčšina divákov čakala zakomponovanie najúspešnejšieho obdobia 2001-2011, ako som čakal aj ja sám, ale to by už príbeh skĺznul do samochváli firmy, a zanechala koncept ľudskej biografie a dramatu. Preto štvrtá naviac, že sa tak nestalo. 75% | Blu-Ray, THX, EN DTS |(24.11.2013)

• - Ashton Kutcher chcel stvárniť Steva Jobsa čo najlepšie, dokonca študoval aj jeho chôdzu. (Cherry_Bomb)

• - Když Jobs (Ashton Kutcher) navštěvuje hodiny kaligrafie, vidíme, že kreslí jen jedničky a nuly, tedy základ binárního kódu. (jajush)

• - Pracovným označením snímky boli aj názvy Jobs: Get Inspired či Steve Jobs. (MikaelSVK)