Přišlo mi to o něco slabší než Piráti ze Silicon Valley. Už jenom proto, že to delší dobu popisuje jenom půlku tématu. I když podrobněji. Ale jinak to samozřejmě není špatné. Všechno důležité tam bylo. Původně se mi to nezdálo, ale Ashton Kutcher byl pro hlavní roli určitě správná volba. Přišlo mi, že tam právě nebylo tolik vtipných momentů jako v Pirátech. Možná je to absencí Gatesovy části. Aspoň, že ho tam pěkně seřval. Každopádně se Stevu Jobsovi nedá vytknout jedna věc, byl to skvělý vizionář a vývojář, bez kterého by asi dnešní počítače vypadaly úplně jinak. A i když byl trochu arogantní, tak co už, nikdo není dokonalý... "Proč pořád stouháš tu mrkev? Jsem vitarián." :D(14.12.2013)

Steve Jobs je (bol) pre laikov len akousi známou osobnosťou, ktorá sa postarala o fenomén s názvom 'i'-Mac, Phone, Pad a tak ďalej. S týmto vedomím som do premietania v kine vstupoval a len o niečo múdrejší som z neho vychádzal. Nemôžem poprieť, áno, ozrejmil som si pár faktov, zoznámil som sa so Stevom ako osobnosťou, ale životopisné filmy by mali divákovi dať to, aby nadobudol pocit, že prezentovanú osobnosť a jeho životný príbeh pozná ako svojho dobrého známeho. V prvej polovici filmu sa zdá, že na to idú tvorcovia celkom dobre, začal som sa zžívať so Stevom ako osobnosťou, druhá polovica je však viac vecná, začína byť viac o firme Apple ako životopisom a Stevov charakter bol zrazu fuč. Ďalší problém vidím v tom, že film plynie dosť monotónne, nemá drive, spád alebo akokoľvek to nazvem, proste som sa miestami nudil. Myslím, že obdobie, ktoré film prezentuje, obdobie technologického rozmachu elektorniky by sa dalo natočiť oveľa razantnejšie a pútavejšie. Herecké výkony, chvalabohu, vytiahli tento film z priepasti. Samozrejme Ashton Kutcher bol pomerne sterilný, ale film nebol (možno práve preto) sústredený výslovne na jeho osobu a striedalo sa tu množstvo vedľajších postáv, ktoré dokázali jeho výkon zastrieť. Zhrunutím jednej vety: pomerne odfláknutá životopisná dráma, ktorá si zaslúžila viac- viac hereckého umu, režisérskej zainteresovanosti a scenáristického citu pre reprodukciu príbehu. 60%.(20.11.2013)

Podle většinových reakcí na výkon Aštona Kačera jsem se docela obávala, aby jeho herecký projev nestahoval dolů celý film, ale nakonec se mé obavy postupně rozptýlily. Co na tom, že možnosti jeho "facial expressions" jsou omezeny zhruba na dva výrazy, možná na jeden:) Jeho podoba se Stevem Jobsem je více než věrohodná, a ani jeho výkon mi nepřišel celkově tak bídný, jak tu spousta uživatelů tvrdí. Já bych to označila výrazem "byl v pohodě." Ale zajisté chápu, že pro množství fandů není "v pohodě" dostačující. Snímek ani na chvíli nenudí, obsahuje množství zajímavých a poutavých momentů, které psaly historii, stejně jako scénář, který nabídne množství působivých dialogů a hlášek. Zejména Jobsův telefonát Billu Gatesovi byl velmi vtipný:) Kutcherovo ztvárnění IT génia, Stevea Jobse možná nebylo Oscarové, ale mně se on i celý snímek líbil a myslím, že se jedná o slušný film, pojednávající o vzniku jedné legendy.(24.1.2015)

Tak zase raz kino. K Jobsovi len pár postrehov: mal to v živote ťažké, ale aj ľudia to mali ťažké s ním. Ale jedno sa mu musí uznať, bol to vizionár. Pár postrehov ku Kutcherovi: odhliadnúc od toho, že sa mi ohromne páči, tak to zahral naozaj perfektne. No a pár postrehov k filmu samotnému: film ma nenudil celých 122 min, takže mu dávam 4*. A ešte jedna malá technická poznámočka: počítač mám od Microsoftu a telefón od Apple :-))) takže je to pol na pol a ja nie som zaujatá :-)))(14.9.2013)

Já mám Ashtona Kutchera docela ráda a byl pro mě hlavním lákadlem na tenhle film. Musím se ale přiznat, že mě překvapil. Nikdy jsem si o něm nemyslela, že by byl nějak světoborný herec, ale pro mě podal v tomhle filmu opravdu dobrý výkon, kterým mě přesvědčil, že hrát umí. Navíc jeho proměna (hlavně teda na začátku, v postaršího Jobse) byla hodně přesvědčivá. Mě se to, i přes nepříliš dobré ohlasy, líbilo. O Apple se nezajímám, i přesto mě ale bavilo sledovat, jak vznikal. Nenudilo mě to. 4*(28.10.2014)

• - Keď sa Steve (Ashton Kutcher) dozvedá od svojej priateľky, že je tehotná, tak svetlo svieti, o chvíľu môžeme vidieť, že je vypnuté, a potom je zas zapnuté. (ShortyIC)

• - Sám Ashton Kutcher patří mezi významné technologické investory. Skrze svůj investiční fond vstoupil v minulosti např. do firem Skype, Foursquare, Airbnb či FAB. (Degreet)

• - Do scény, která se odehrává v roce 1976, byla použita skladba "Life's Been Good" od Joe Walshe. Ta byla ale vydána až v roce 1978. (Cheeker)