Sledovanie tohto filmu ma nenudilo. Jobsa som nikdy nesledoval a vedel som o ňom vlastne len to, že založil Apple. Tento film mi trocha priblížil začiatky Applu a jeho vývoj. Osobnosť Jobsa mi veľmi nepasovala. Voči frajerke sa teda moc pekne nezachoval a ani voči niektorým kamarátom. Všetko ostatné bolo pekné, ale iPhone by som si aj tak nekúpil.(1.2.2014)

Těžko se točí film o nedávno zesnulé technologické ikoně. Musím začít s příběhem. Chybělo tam všechno - napětí i emoce. Ta trapná chvíle, kdy Steva v podání Ashtona napadlo, že jeho slavná značka se bude jmenovat Apple, byla promarněná. Mohl to bý klidně zlomový okamžik.. Škoda slov. Ashton to totálně prosr... Už jsem se tolikrát přesvědčila o tom, že on to v sobě nemá a stejně dostal tuhle velkou příležitost, aby ji znovu promrhal. Naprosto neumí komunikovat s dívákem, protože má příšernou neverbální řeč těla. Jeho postoj, chůze držení rukou a v neposlední řadě výraz v tváři mluví proti němu. Uznávám, že zde bylo pár momentů, které se mu vydařily, ALE!! to byly všechno momenty, kterými pouze napodoboval samotného Jobse. Steve mu to svojí individualitou vyšlapal a on to jenom zopakoval. Nedal do toho nic svého. Taková škoda! Moment, kdy se Jobs vztekal, když mu jeho přítelkyně řekla, že čeká dítě, byla naprostá ukázka zoufalosti. A to to mohl být tak zásadní zvrat. Ale konec konců není to jenom jeho chyba.. Režie byla stejně průměrná. Kdokoliv byl na scéně vedle Kutchera na sebe ihned strhl pozornost a to se ani nemusel snažit.(1.3.2014)

Nejsem sice zastáncem Applu, ale vždycky se mi líbily výroky Steva Jobse a měla jsem pocit, že to byl člověk, který skutečně projevil velké úsilí v cestě za svým snem (náhodou jsem před časem slyšela i velkou část audioknihy o Jobsově životě). Z toho důvodu jsem měla zájem vidět tenhle film. Netuším sice nakolik je to autentická verze událostí v jeho životě (ani to dále nehodlám zkoumat), ale bylo fajn, že je tam vyobrazen nejen jako technologický velikán a inovátor, ale také jako člověk s mnoha chybami, protože to k tomu podle mě patří. Na druhou stranu jsem však ráda, že film se věnoval jeho osobnímu životu pouze okrajově, protože co mě koneckonců zajímalo, byla především jeho profesní cesta. Myslím, že dějově může tento film být inspirací pro mnohé lidi. A co se týká Ashtona Kutchera, sice z něj možná nikdy nebude ten nejzdatnější herec, ale myslím, že svou roli zvládl velmi dobře, dokonce mě překvapil (když to srovnám s některými staršími filmy, ve kterých jsem ho viděla). Do této role rozhodně nebyl špatnou volbou. ~(3,7)~(20.6.2016)

Musím uznať, že pán Steve Jobs mal bohatý a inšpiratívny život. Človek, ktorý zmenil svet, myslím že toto možno trochu klišé tvrdenie môžme o tomto technickom géniovi smelo povedať. Práve preto si zaslúži trocha lepšie dramaticky spracovanú životopisnú verziu. Ale uznávam, A. Kutcher ho zahral veľmi dobre, celkom sa na seba podobali, aspoň mne sa tak zdalo. 65/100(17.1.2016)

Podle většinových reakcí na výkon Aštona Kačera jsem se docela obávala, aby jeho herecký projev nestahoval dolů celý film, ale nakonec se mé obavy postupně rozptýlily. Co na tom, že možnosti jeho "facial expressions" jsou omezeny zhruba na dva výrazy, možná na jeden:) Jeho podoba se Stevem Jobsem je více než věrohodná, a ani jeho výkon mi nepřišel celkově tak bídný, jak tu spousta uživatelů tvrdí. Já bych to označila výrazem "byl v pohodě." Ale zajisté chápu, že pro množství fandů není "v pohodě" dostačující. Snímek ani na chvíli nenudí, obsahuje množství zajímavých a poutavých momentů, které psaly historii, stejně jako scénář, který nabídne množství působivých dialogů a hlášek. Zejména Jobsův telefonát Billu Gatesovi byl velmi vtipný:) Kutcherovo ztvárnění IT génia, Stevea Jobse možná nebylo Oscarové, ale mně se on i celý snímek líbil a myslím, že se jedná o slušný film, pojednávající o vzniku jedné legendy.(24.1.2015)

• Josh Gad

• - Vedle Los Angeles probíhalo natáčení také ve skutečných lokacích, spojených s filmovým příběhem. Štáb se tak podíval například do původní garáže, kde Steve Jobs se Stevem Wozniakem sestaviil první počítač Apple I., či v Palo Alto v místech, kde Jobs vyrůstal. (eugeene)

• - Součástí závěrečných titulků jsou i autentické fotografie spoluzakladatelů společnosti Apple. (SniperG1)

• - Na filme sa podieľal i Steve Wozniak, spoluzakladateľ Apple a blízky Jobsov kolega. (Zdroj: Bonton)