LSD made in ČSSR (2015) (TV film)

„Nejen českým pivem jsme světoznámí, ale ještě dvěma dalšími fenomény jsme dobyli celý svět ! Výbušninou semtex a velmi kvalitní LSD „ V 60 letech minulého století českoslovenští psychiatři testovali LSD na vybrané skupině lidí. Patřili mezi ně sami lékaři, umělci, ale třeba i postižené děti. Vzpomínky na prožitky hlavně v umělecké skupině (herci, hudebníci, malíři) byly velmi intenzivní a převážně pozitivní, že člověk dostal chuť to zkusit  Někteří tyto zážitky považovali za zásadní, klíčové zkušenosti….Naopak pro lidi striktně racionálně myslící nebyl prožitek nijak zásadní . Nicméně z laboratoří se látka dostala do ulic a následkem bylo v USA hnutí hippies a to byl začátek konce….

Noční jízda (2013)

V tomto případě bohužel zvítězila "originalita" nad obsahem !!

Podfukáři 2 (2016)

Tak nevím ! Pokud se někomu líbila jednička, neměl by být z dvojky zklamán !! Kvalitou a provedením srovnatelné. Příjemným oživením je Lizzy Caplan .

Match Point - Hra osudu (2005)

Do rodiny zazobaných snobů se přifaří slizkej zkrachovalej tenista a začne příběh, který mě nechal naprosto chladným. Bohužel slabší Woody !

Muž, který plakal (2000)

Herecké obsazení par excellence, ale jejich využití až tak nedopadlo ! Lehce sterilní, nevýrazné, promarněný potenciál. Veliká škoda ! Hlavním nedostatkem tohoto filmu bude nejspíš Sally Potter ...

Kosmo (2016) (seriál)

Vtipné, svěží, originální, trefné......, jen u posledního dílu trošku došel dech . Každopádně Martin Myšička jako ministr byl vynikající !!

Hodina tance a lásky (2003) (TV film)

Jen Borid R. výrazně vyčnívá, zbytek je šedý průměr !

Sviňák (2013)

Psychodelická jízda Jamese McAvoye plná verbálních útoků, lží, sexu, drog, chlastu a násilí …. Prostě taková pohodová podívaná na nedělní odpoledne

Ashby (2015)

Americký brakoidní výplach . Jako bonus – smutný pohled na vizáž Mickeyho Rourke ..

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Kvalitou se to hodně blíží Kameňáku, takže pro filmový fajnšmekry je to utrpení !!!